Për të maksimizuar penisin, krem Gel Gel ATLANT është mjeti më efektiv, një rezultat mahnitës është i garantuar pas 30 ditëve të përdorimit të rregullt! Aplikoni kremin vetëm një herë në ditë, me çdo ditë ngritja do të jetë më e fortë për shkak të fluksit intensiv të gjakut dhe ndjeshmëria është 2 herë më e lartë! 

ATLANT GEL:

 • Rezultati i parë pas 2 javësh aplikimi!
 • Forcon erections dhe zgjat seksi.
 • Rrit imunitetin e burrave.
 • Normalizon prodhimin e testosteronit.
 • Anëtari i zgjerimit 3-4 cm pa kirurgji!

Efektshmëria është konfirmuar nga studimet e kryera në Rusi, Gjermani dhe Suedi, si dhe shqyrtime objektive të njerëzve që kanë provuar tashmë xhel Titan në vetvete. Kremja është absolutisht e sigurt për trupin, sepse është bërë nga vajra, ekstrakte bimore dhe substanca bioaktive me origjinë natyrore – nuk ka kimi!

1Si funksionon?

Shumë argumentojnë se rritja e organit seksual mashkullor me ndihmën e kremrave është jorealist. Aktualisht krem ​​Atlant Gel punon vërtet në sajë të një kombinimi unik të forcimit të muskujve, komponentëve të rritjes së gjakut.

Gjatë zhvillimit të një vegle që rrit një anëtar pa ndërhyrje kirurgjikale, specialistët ruse dhe gjermane punuan për 4 vjet.

Për të kuptuar parimin e xhelit krem, ju duhet të kuptoni strukturën e penisit.

Penisi mashkullor përbëhet nga një trup shpellash dhe shpirtëror, këto inde të buta ndryshojnë në mënyrë arbitrare madhësinë e tyre për shkak të qarkullimit të gjakut. Në momentin e dëshirës seksuale, indet e buta të mbushura mbushen me gjak dhe rriten në madhësi 3-8 herë!

Për të rritur penis, një rrjedhje e fortë e gjakut në organet gjenitale është e nevojshme në
kohën e ngacmimit, i cili siguron kremin e Atlant Gel, dhe gjithashtu përmirëson mikrocirkulimin
e oksigjenit, rrit ndjeshmërinë e
mbarimit nervor .

Si rezultat, për 1 muaj organi seksual rritet me 3-4 cm (rezultatet përfundimtare varen nga karakteristikat individuale të trupit!)

2Rezultatet e hulumtimit

Në 2016, krem ​​ATLANT Gel u fillua në 11 vende pas
shpalljes së rezultateve të sprovave klinike! Hulumtimi i produktit
u krye në Rusi, Gjermani dhe Suedi,
dhe 100 vullnetarë morën pjesë në testet në secilën laborator. Testimi u krye – 30
ditë. Pjesëmarrësit paraqiten me madhësinë e organit gjenital në një
shtet pasiv nga 7.5 në 9.5 cm.

 • 1 javë. Pjesëmarrësit vunë në dukje ndjeshmërinë e rritur dhe rritjen e ngritjes.
 • 2 javë. Marrëdhënia seksuale
  bëhet më shumë se 1,5-2 herë! Ky efekt është arritur
  në sajë të rrjedhës intensive të gjakut në organet pelvike, si dhe
  të stimulojë pastrimin e natyrshme e organeve nga toksina, të cilat
  i infektuar 80% e njerëzve të moshës 30 vjet.
 • 3 javë. 
  Madhësia e penisit të fillojë të rritet me 1-2 cm. Cream
  pėrshkueshmėrisė normalizuar të enëve të gjakut, rritjen e fleksibilitetit dhe
  forcuar indet e muskujve të penisit.
 • 4 javë. Rezultati përfundimtar është një rritje në trup nga 3-4 cm në 1 muaj! 97% e pjesëmarrësve arriti të arrinte rezultatet.

3Sa kohë zgjat efekti?

Një nga pyetjet e njohura rreth xhelit ATLANT: sa është veprimi i kremës? Ekspertët thonë se pas përfundimit të kursit të përdorimit të ATLANT Gel, efekti është mbajtur për të paktën një vit, zakonisht të mjaftueshme për 2-3 vjet. Por nëse nuk keni marrëdhënie seksuale me javë të tëra, rezultati do të shkojë shpejt, pasi që muskujt kryesorë do të dobësohen, në indet shpellore dhe shpirtërore nuk do të fitojnë sasinë e duhur të
gjakut.

4Strukturë

 • Ekstrakt i një qeni të nxehtë. Normalizon qarkullimin e gjakut, bën anijet të forta dhe elastike.
 • Thistle Extract. Rrit prodhimin e hormoneve të testosteronit në trup, duke rezultuar në një përmirësim të dëshirës seksuale dhe marrëdhënie të zgjatura seksuale.
 • Elastin. Është e nevojshme për rigjenerimin e qelizave të indeve të buta, qelizat ndahen intensivisht, duke rritur elasticitetin dhe elasticitetin e trupit shpellor.
 • Poppy. Nuk lejon zhvillimin e mosfunksionimit seksual, ngop organet seksuale me vitamina, minerale, aminoacide.
 • Aminoacidet dhe proteinat vegjetale. Shtesa rrit fuqinë e muskulaturës së organit gjenital, muskujt bëhen më elastik dhe të lëvizshëm, rrisin madhësinë e tyre.

5Avantazhet e Atlant Gel

 • perberje aturalny. Xhel titani përbëhet vetëm nga komponentë natyrorë, siguria e të cilave është konfirmuar nga hulumtimi!
 • Parandalimi i impotencës. Për shkak të ngopjes së organeve të legenit me vitamina dhe mikroelemente të dobishme, shëndeti i meshkujve përmirësohet.
 • Rritja e epshit në 2 herë! Pas procedurave 3-4 ju do të ndjeni një rritje të energjisë dhe një dëshirë të fortë për të bërë seks.
 • Është një lubrifikant i shkëlqyer .
  Xhel me Titanium mund të aplikohet para seksit për të përmirësuar ndjesitë në
  proces, kremja është plotësisht e sigurt dhe do të sjellë vetëm
  përshtypjet e këndshme të intima.
 • Ka një promovim! Aktualisht ju mund të blini një krem ​​të Atlant Gel për një anëtar me një zbritje 50%.

6Si të përdorni krem?

Kushtoj vëmendje !
Krem nuk do të japë një efekt të menjëhershëm, për një rezultat të qëndrueshëm është e nevojshme që
rregullisht të përdoret ilaçi për 4 javë. Në disa
raste, kursi mund të rritet.

Atlant Gel është i lehtë për t’u përdorur, në çdo paketë përfshihet një manual udhëzimi. Krem duhet të aplikohet tek organi seksual dhe masazhi. Është e mjaftueshme për të kryer procedurën një herë në ditë.

Kundërindikimet: jotolerancë individuale ndaj përbërësit të përbërjes. Në raste të tjera, ju mund të përdorni xhelin në mënyrë të sigurt!

7Ku mund ta bleni kremin origjinal?

Për shkak të popullaritetit të lartë të Atlant Gel ka pasur shumë mashtrimet që ofrojnë
për të blerë krem për një çmim të ulët. Blej Atlant Gel origjinale mund të jetë vetëm online në faqen zyrtare të internetit të prodhuesit me një zbritje 50%. Më i ulët
Çmimi treguar në faqen zyrtare, më të lirë krem origjinal nuk është në shitje! Gjithashtu Atlant Gel nuk mund të blihet në barnatore për shkak të prodhimit të kufizuar.

Ju mund të bëni një urdhër të menjëhershëm të kremës në faqen tonë të internetit. Klikoni butonin e
rendit dhe futni detajet e kontaktit, brenda 10 minutash ju do të thirret nga
operatori për të konfirmuar porosinë.

8Si të dallojmë një vepër të rreme?

ATLANT Gel origjinal prodhohet vetëm në formën e një xhel krem ​​për aplikim të jashtëm. Në internet, ju mund të takoni oferta për të blerë pika ATLANT për të zgjeruar një penis ose një
vaj të trashë – këto nuk janë produkte origjinale. Prodhuesi prodhon vetëm
produktin në formë xhel, me erë të këndshme.

 • Vëllimi i tubit është 50 ml.
 • Jetëgjatësia – 36 muaj.

9Komentet e mjekut

Prodhuesi dërgoi ATLANT Gel për testim në 30 klinika në të gjithë Evropën për të marrë këshilla reale mjekësore për ilaçin e ri. Në fakt,
mjekët janë të bindur se kremja mund të japë rezultatin e dëshiruar me
përdorim të rregullt, të konfirmojë cilësinë e përbërësve të përbërjes.Titan Gel për zgjerimin e penisit - tip i mjekut

10Shqyrtime të klientëve

SHUMË U PËRPOQËN ME EFEKTIN E KREMIT TË ATLANT GEL QË ARGUMENTOJNË SE SEKSI ËSHTË
BËRË MË I ZAKONSHËM, PARTNERËT MARRIN NDJESI MË TË KËNDSHME, RRIT
EPSHIN. RRITJA E PENISIT ISHTE 4-7 CM, GJË QË TREGON NJË
CILËSI REALE TË PRODUKTIT.

NË PËRGJITHËSI KAM URDHËRUAR ATLANT GEL PËR SHKAK TË NORMALIZIMIT TË QARKULLIMIT TË GJAKUT, KAM PASUR NJË NGRITJE TË DOBËT. KREMJA TREGOI VETEN NË ANËN E MIRË, GËZONTE 2 MUAJ. NDËRTIMI U PËRMIRËSUA PAS NJË JAVE TË PËRDORIMIT, ISHA SHUMË I LUMTUR, SEPSE SEKSI ISHTE NDONJËHERË I NDRITSHËM! TË GJITHA PUSHIMET E MIA ME GRUAN TIME U THYEN! POR NUK PRES QË ANËTARI TË
RRITET ME TË VËRTETË! DERI NË FUND TË MUAJIT, MË SHUMË SE 1.5 CM, VAZHDOVA TË
RROKULLISJA, DHE PËR 2 MUAJ KAM 11.8 CM NË GJENDJE TË QETË, PARA
SE TË ISHA MEZI 9.3. ENDE ASHTU SIÇ ËSHTË E LUMTUR! VIKTOR  32 VJEÇ

NJË ANËTAR I VOGËL PËR MUA GJITHMONË SHQETËSOHEJ, DUKEJ SE NUK U DHASH GRAVE KËNAQËSI. KËTU NË FORUM KAM LEXUAR SE ATLANT GEL NDIHMON PËR TË RRITUR DINJITETIN. SAPO KISHA NJË VAJZË ME TË CILËN MUND TË NDAJA GJITHÇKA DHE NE VENDOSËM TË EKSPERIMENTONIM. SEKSI PAS 3-4 DITËSH U BË MË I MIRË, MENDOJ SE ËSHTË
KREM. POR UNË E VËNË OSE TË BËJË NË DITË NË 3-4 HERË, NJË NUK ËSHTË E MJAFTUESHME. KREMJA ËSHTË E SHKËLQYER,
PA ERË, NUK NGJITET. EDHE UNË BËHEM SI NJË LUBRIFIKANT PARA SEKSIT. TANI PËR 2 JAVË
PLUS 0.4 CM, REZULTATI NUK ËSHTË I MENJËHERSHËM, POR ËSHTË ATJE! ALEX,  28 VJEÇ

ATLANT GEL TË MARRË NJË KOHË TË GJATË, SEPSE AJO I JEP NJË ZGJOHET MADHE, NË RASTIN TIM, AFATI JO NË PAK RRITUR, NDOSHTA, UNË SHKOJ NË% TË HUMBURVE 3, POR NJË ZGJOHET MADH. PËRVEÇ KËSAJ, PARANDALIMI I GRUMBULLIT TË SËMUNDJEVE MASHKULLORE. NDONJËHERË KAM PROBLEME ME SEKSIN, THJESHT NUK NGRIHEM OSE NË PROCESIN E ZBEHJES. I VETËM TITAN
KURSEN. I BLERË ATIJ NJË KOHË TË DYTË, DHE PËRSËRI NUK ISHTE I ZHGËNJYER, UNË U KTHYE NË
JETËN NORMALE SEKSUALE. I KËSHILLOJ TË GJITHË ATA QË KANË PROBLEME ME NGRITJEN. IVAN, 49 VJEÇ

UNË KAM TAKUAR SHUMË REKLAMAT ATLANT GEL, POR MENDOVA
SE NJË TJETËR DIVORC. POR U BË FUNNIER KUR GRUAJA IME E DASHUR MË DHA PËR MUA
MË 23 SHKURT. AJO GJITHASHTU THA SE UNË NUK KAM NJË MBLEDHJE SHUMË TË MIRË. UNË NUK U DIVORCOVA, VENDOSA TË NGITEM GRUAN TIME DHE TË PËRDOR KREM.
AJO E
PARË VURI RE DIKU NË NJË JAVË QË ANËTARI DISI U RRIT, U RRIT. DHE
SEKSI ISHTE MË I MIRË SE ZAKONISHT. NË NJË GJENDJE TË QETË, MADHËSIA ËSHTË E NJËJTË, POR ME
NGACMIM ËSHTË ENDE SHUMË MË E FORTË SE MË PARË. PRA, MOS
DIVORCO, MERR ATË!

PO, NDIHMON 100%. NË MUA PËR NJË MUAJ MË 1,7 SM ËSHTË RRITUR. DIKUSH JEP REZULTATE MË TË MIRA, DIKUSH MË KEQ – ARITMETIKË E THJESHTË.

SHKOVA NË FARMACI, MENDOVA SE ATJE MUND TË BLINI XHEL TITANIUM. MEGJITHATË, SI NJË E  KEQE, NJË VAJZË E RE ISHTE NË ARKË, DHE UNË ME NJË PYETJE TË TILLË, TASHMË NË ETHE  HODHËN. EPO, PASTAJ U KTHEVA NË SHTËPI, GOOGLE, QË REZULTON SE ËSHTË E MUNDUR VETËM TË URDHËROSH NJË ZYRË. KJO ISHTE DITA PARA DJE, DHE DJE GRUAJA IME DHE UNË U PËRPOQËM. NATYRISHT, BRENDA NATËS NUK U RRIT, POR NE VEPRUAM KËSHTU, MADJE DUKEJ SE SEKSI ISHTE SHUMË MË I GJATË SE ZAKONISHT.

MË PËLQEU ATLANT GEL. SË PARI, E NATYRSHME, JU MUND TË
APLIKONI DIREKT PËRPARA SEKSIT SI NJË LUBRIFIKANT. SË DYTI, ME TË VËRTETË PUNON. SHQYRTIME
NEGATIVE DHE ME TË VËRTETË SHUMË, NUK E KUPTOJ SE NGA VIJNË ATA – OSE
NJERËZIT BLEJNË FAKSE, OSE JANË RISHIKIME TË PERSONALIZUARA TË KONKURRENTËVE. UNË KAM QENË I
KËNAQUR PAS PËRDORIMIT, DHE UNË PATJETËR DO TË URDHËROJË MË SHUMË.
UNË JAM 43 VJEÇ DHE NË VITIN E FUNDIT UNË FILLOVA TË KISHA PROBLEME ME NGRITJEN. GRUAJA IME DHE UNË
NDALUAM DUKE FJETUR, EDHE PSE JEMI ENDE TË RINJ. NË MOSHËN TONË, FËMIJËT VAZHDOJNË TË
NDIZEN! UNË URDHËROVA ATLANT GEL PËR PROFILAKSINË NË MËNYRË QË GJAKU TË NDIQTE. DHE
REZULTATI ME TË CILIN JAM I LUMTUR, NDËRRIMI I MËNGJESIT ERDHI, KISHTE NJË
DËSHIRË SEKSUALE , DHE DJE GRUAJA IME DHE UNË PATËM NJË MBRËMJE TË MIRË. GJAKU I MIRË PËR TË KAPUR!

UNË KAM NJË REAGIM TË ÇUDITSHËM NGA APLIKIMI I ATLANT GEL, PAS VETËM 20 MINUTASH
VJEN NJË EKSITIM I FORTË, NJË NGRITJE AQ E FORTË! TRUPI IM ËSHTË MË I GJERË DHE MË I GJATË
. ZHENYA ME TË VËRTETË I PËLQEN, THOTË SE AJO NUK E KA
GËZUAR SEKSIN PËR NJË KOHË TË GJATË , DHE TANI AJO GJITHASHTU DËSHIRON 2-3 HERË NË DITË.
PYES VETEN NËSE KY EFEKT DO TË KALOJË PAS PËRFUNDIMIT TË PËRDORIMIT APO
JO. KJO ËSHTË E FTOHTË!

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
naturalness
Besimi në kompani
SHARE
Previous articleFly Bra Shqipëri Zbritje -50%
Next articleIntoxic Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here