Fly Bra Invisible bra

Femrat kryesisht fitojnë aktualisht formën standarde të bra, jo duke menduar në lidhje me faktin se ka mundësi më të mira dhe më të përshtatshëm. Çdo gjë ndryshon me kalimin e kohës. Zhvilluesve të nxitojnë për të kërkuar forma të reja dhe dizajn të brendshme për femra. Bra – Invisible Bra Fly ishte një nga prodhuesit e zhvillimeve të fundit. pajisje intime Tregun e grave subjekt prodhuar një revolucion të vërtetë.

1Ku mund të blini në Shqipëri?

Blej sytjena e padukshme Fly Bra në Shqipëri mund të jetë vetëm në internet në faqen zyrtare të prodhuesit, farmaci nuk është në shitje. Çmimi Fly Bra reduktohet me 50% kur urdhërimin online.

Ofrimit të kryhet në çdo mënyrë të përshtatshme për konsumatorin. Lista e vendeve ku ju mund të blejnë ofrimit Fly Bra: Shtetet e Bashkuara, Turqi, Tajlandë, Vietnam, Kinë, Pakistan, Indi, Japoni, Austri, Andorra, Shqipëria, Bjellorusia, Belgjika, Bullgaria, Bosnja dhe Hercegovina, Vatikani, Britania e Madhe, Hungaria, Gjermania, Gibraltar, Greqia, Danimarka, Irlanda, Islanda, Italia, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Maqedonia, Malta, Moldavia, Monako, Holanda, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, San Marino, Serbia dhe Mali i Zi, Sllovakia, Sllovenia, Ukraina, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Kroacia, Mali i Zi, Czech tions, Zvicra, Suedia, Norvegjia, Estonia

2Përfitimet Fly Bra 

 • në trup të jetë i vulosur Fly Bra përdorur fasteners të veçantë dhe nuk kanë nevojë të përdorin mbështetje shtesë.
 • produkti ka veti të papërshkueshëm nga uji;
 • për shkak të shikimit të ulët në trup, rrobat janë të lejuar të përdorin ndërsa not në plazh;
 • veshur me pajisje të ndryshme mund të heqë gjoks deri në nivelin e kërkuar, volumin e rritet gjirit dhe përfundimisht të krijojë një bust të bukur.
 • reaksion alergjik të produktit nuk punon;
 • Veshje e Trup e grave është e rehatshme dhe secili Madame ndjen një ndjenjë të rehati;
 • në aplikimin e sytjena – Invisible Bra Fly lehtë;
 • Modeli është bërë pa një shleek, drawstrings ndryshme dhe ndryshon komoditet.
 • gjirit bëhet një formë të bukur;
 • nga nën rrobat nuk mund të shihet bie poshtë lyamochki;
 • nuk e fshij lëkurën popping kockat, ato nuk ekzistojnë;
 • Dresses me hapur përsëri kombinuara të përkryer me një bra – Invisible Fly Bra;

Me Fly Bra përkryer kombinon gjërat e mëposhtme:

 1. dresses mbrëmje.
 2. Shirts.
 3. bluzë të lehta.
 4. Të gjitha llojet e rrobave, me një neckline thellë.

3Features Fly Bra bra

 • një produkt mund të vihet në çdo rroba transparencës dhe hapjes;
 • mbajtur në mënyrë të përkryer në zemrat e një gruaje;
 • volum vizualisht rrit pak;
 • Forma e gjirit është modeluar për shkak të praninë e materialit – silikoni;
 • i madh për gjoks të madhësive të mesme dhe të vogla, për fat të keq, me zemrat e mëdha mund të bien;
 • në linings model ka shiritat, si dhe të jetë e mundur për të përmbushur strapless produktit.

Fly dizajn bra përbëhet nga dy pllaka silic, të cilat janë të ndërlidhura me një shtrëngoj. Disavantazhi i produktit konsiderohet të jetë ajo që është e nevojshme për të marrë të përdoret për të veshin, dhe për të ruajtur. Modeli nuk duhet të përdoret çdo ditë si një bra – Invisible nuk lejon lëkurën të marrë frymë, në trup, pasi veshin zgjatur mund të ndodhë skuqjen alergjike. Ajo ka pritje të dobët të amortizimit. Pas blerjen e çdo grua dhe vajzë të ndjehen të kërkuar, si dhe erotik.

4Si të veshin Fly Bra?

 1. Në zonën e gjoksit me sapun është për të pastruar lëkurën e përdorur në këtë ujë të ngrohtë, pastaj fshij thatë të gjithë.
 2. Pozicioni simetrik për të vënë kupën në mënyrën e mëposhtme: me dy duart për të marrë kupën për fytyrë, dhe pastaj të vënë atë nën një gjoks nën kënd, e cila është e nevojshme për vendin, dhe pastaj shtypni në mënyrë të vendosur në trupin e produktit.
 3. Që kupën e dytë, të përsëritur procedurën si.
 4. Pas kësaj, ajo është e nevojshme për të kapem me kujdes të bllokohet.
 5. Kur pakënaqësia me procedurë duhet të përsëritet përsëri për këtë qëllim është e nevojshme për të hequr sytjena – padukshme Fly Bra dhe të vënë në gjoksin e tij përsëri.
 6. Në kohën e marrë fotografi nuk mund të jetë në një nxitim. Së pari ju duhet për të hapur bllokohet, pastaj ngadalë të ndarë një filxhan, duke e bërë lëvizjen nga lart poshtë.
 7. Ajo është gjithashtu e nevojshme për të marrë një filxhan të dytë.
 8. Duke përdorur një leckë të butë me ujë të ngrohtë është e nevojshme për të hequr mbetjet ngjitet e produktit nga trupi.
 9. Pas çdo aplikim duhet të lajë sytjena silikoni duke përdorur një sapun të butë, ujë të ngrohtë dhe një lëvizje rrethore.
 10. Pas model i kujdesshëm përpunimit duhet të lajë, pastaj pije dhe le të thatë tërësisht. Pas tharjes, shtresa ngjitës është restauruar.
 11. Për të arritur rezultatet më të mira, ajo është e rekomanduar që të veshin një pajisje silikoni në një kënd të madh, i cili duhet të jetë më i madh se gjoksin e tij.

5Pronat

 • nën një dritë produkt veshjet transparente është pothuajse e papërfillshme;
 • prekje është e pamundur për të me mend se çfarë është nën rrobat tuaja është një produkt i huaj;
 • lehtë të projektimit veshje dhe pastaj fikse të sigurt për shkak të pranisë së sipërfaqes së brendshme mbyllje;
 • ujë të ngrohtë me sapun të zakonshëm dhe ujë janë pajisje kryesore në kujdesin e produktit.

Ekspertët nuk e rekomandojmë përdorimin e grave të lëkurës të cilit është shumë e ndjeshme, për shkak të një reaksion alergjik mund të ndodhë.

PËR PRODHIMIN E SILIKONI SYTJENA PADUKSHME KUSHT FLY SYTJENA 4 MADHËSIVE: A, B, C, D.

 

6Produkti, i cili krijon rehati dhe të bukur gjinjtë

Zbulimi më i mirë i sezonit të verës, si dhe opsioni më i përshtatshëm është që të përdorin një bra silikoni që nuk ka shiritat. Ai është i përshtatshëm për mbrëmje hapur dhe veshje e dasmës. Në sajë të cilësi i butë dhe të butë e produktit nuk është dëmtuar lëkurën në gjoks për t’u ulur në mënyrë të përkryer, në formën. Një nga produktet natyrore që konsiderohen bust të paturit e një të lartë silikoni, pasi ajo korrigjon mangësitë.

Ana e jashtme është e mbuluar me Fly Bra shtresë pëlhurë, e cila në dukje ngjan mëndafshi. Në bra gjirit – Invisible mbajtur pa shleek dhe fasteners për shkak të faktit se modeli është i veshur me ngjitës mbështetur brenda. Dizajni konsiderohet i sigurt për shëndetin e njeriut. Material testuar për sigurinë dhe janë ekologjikisht. Reaksionet alergjike ndodhin në raste të rralla, dhe kjo është vërejtur në 1% të grave. Një skuqje shfaqet në lëkurë, si dhe skuqje. Nga tharje dhe për të shpëtuar pronat përkrahës i substrate, nuk janë ngjitëse të veçanta.

7Bra Dizajn të mirë

Fly Bra – kjo është një produkt i madh në një çmim të ulët. Blerësit kënaqur me gizmos fituara. Model Fly Bra është një kohë të gjatë, për një periudhë të gjatë nuk ka humbur sharmin e tij fillestar, kjo nuk e ndryshon formën origjinale. Është e rekomanduar për të blerë modelin dhe të përdorin për të palëve ose për një shëtitje, ju edhe mund të veshin në plazh.

Kjo gjë është konsideruar më të mirë të pjesës tjetër, markë e njohur arriti të fitojë kërkesën e tyre në tregun e brendshme, blerësit me kënaqësi të marrë produktin dhe të lënë përshtypje pozitive. Nuk ka asgjë më të mirë se sytjena silikoni që mund të zëvendësojë edhe një sytjena të thjeshtë për gratë. Kjo është zgjidhje e përkryer për të gjitha problemet që lidhen me shqetësim të veshur.

8Jeta pa probleme

Subjekti zgjidh një shumë prej problemeve dhe çështjeve me të bustit, ajo është përdorur në vend të përafërt të gjinjve, për të mbajtur në formë, ajo është e përshtatshme të përkryer për veshjet transparente dhe të lehta dhe bluza. Pas urdhërimin konsumatorit shpejt merr produktet e tyre në dorë. Ofrimit të kryhet në të gjithë vendin, në çdo drejtim, pagesa është bërë pas dorëzimit të mallrave të konsumatorit.

Në qoftë se punonjësi është e nevojshme do të gjeni gjithmonë kohë për çdo klient dhe të sigurojë atë me shërbimin më të mirë. Të gjithë blerësit pas trajtimit për produktet e mbetur të lumtur, ata gëzojnë të fituar gjë çdo ditë. Produktet më të mirë se bra – Invisible Bra Fly, nuk ka zëvendësim është gjithashtu nuk gjendet. Humdinger konsideruar si produkt të mirë në mesin e sende të tjera të brendshme.

9Shqyrtime Fly Bra 

ANNA:

INVISIBLE BRA Fly Bra BLEVA VETËM PËR NJË QËLLIM, PËR MUA TË PAKTËN NJË PAK U SHFAQ NË VESHJE GJOKS ME CUTOUTS, SEPSE UNË KAM MADHËSI TË VOGËL TË GJIRIT.
DHE TANI SHKURTIMISHT NË LIDHJE ME KRYESORE:
1. MORA KUPËN NJË DHE M’U AFRUA NË MËNYRË TË PËRKRYER NË NUMRIN TIM TË PARË E GJIRIT. DERI NË 2 MADHËSI FILXHAN MENDOJ A KREJTËSISHT I PËRSHTATSHËM, DHE 2 OSE MË SHUMË TASHMË ËSHTË SHTRAT DHE, C.
2. VISUAL MADHËSIA IME ËSHTË RRITUR ME 2 HERË!
3. MBANI NDJENJË TË MIRË SE NË KOHËN E TIJ TRAILERS ZAM. UNË JAM I SIGURT SE KJO NUK DO TË DËMTOJË LËKURËN, KËSHTU QË DUKE HEQUR ATË NUK ËSHTË PASTAJ SHUMË PROBLEMATIKE. PRANDAJ, KJO BRA ËSHTË I PËRSHTATSHËM JO VETËM PËR RASTE TË VEÇANTA, POR EDHE PËR VESHIN E PËRDITSHME.
4. ÇMIMI I LIRË.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here