За да го максимизирате пенисот, АЛЛАНТ гел кремот е најефективниот лек, зашеметен резултат се гарантира по 30 дена од редовната употреба! Кремот го нанесувам само еднаш дневно, со секој ден ерекцијата ќе биде посилна поради интензивниот прилив на крв, а чувствителноста е 2 пати поголема! 

АТЛАНТ ГЕЛ:

 • Првиот резултат по 2 недели од апликацијата!
 • Ја зајакнува ерекцијата и го продолжува сексот.
 • Го зголемува имунитетот на мажите.
 • Нормализира производство на тестостерон.
 • Зголемен член 3-4 см без операција!

Ефикасноста е потврдена со студии спроведени во Русија, Германија и Шведска, како и објективни прегледи на мажи кои веќе се обидоа на генот за Титан. Кремот е апсолутно безбеден за телото, бидејќи е направен од масла, растителни екстракти и биоактивни материи од природно потекло – нема хемија!

1Како функционира?

Многумина тврдат дека зголемувањето на машкиот сексуален орган со помош на креми е нереално. Всушност, крем Атлант Гел навистина функционира благодарение на уникатната комбинација на зајакнување на мускулите, компоненти за подигнување крв.

Во текот на развојот на алатка која го зголемува член без хируршка интервенција, руски и германски специјалисти работеле 4 години.

За да се разбере принципот на крем-гел, треба да ја разберете структурата на пенисот.

Машки пенисот се состои од сунѓерести тела и пештера, овие меки ткива произволно да ја промени својата големина се должи на циркулацијата на крвта. Во еден момент на сексуалната желба пештера меките ткива полни со крв и се зголемува во големина во 3-8 пати!

За да се зголеми член треба силна снабдување со крв на гениталните органи во времето на побудување, која обезбедува Atlant Gel крем, и исто така ја подобрува микроциркулацијата кислород, ја зголемува чувствителноста на нервни завршетоци.

Како резултат на тоа, за еден месец сексуалниот орган се зголемува за 3-4 сантиметри (конечните резултати зависат од индивидуалните карактеристики на телото!)

2Резултати од истражувањето

Во 2016 година, АТЛАНТГел кремот беше лансиран во 11 земји по објавувањето на резултатите од клиничките испитувања! Истражувањата за производи беа спроведени во Русија, Германија и Шведска, а 100 волонтери учествуваа во тестовите во секоја лабораторија. Тестирањето беше спроведено – 30 дена. Учесниците се претставени со големината на гениталниот орган во пасивна
состојба од 7,5 до 9,5 см.

 • > 1 недела. Учесниците забележаа зголемена чувствителност и зголемена ерекција.
 • 2 недела. Сексуалниот однос станува подолг 1,5-2 пати! Овој ефект се постигнува како
  резултат на интензивниот прилив на крв во карличните органи, како и за стимулирање на природното чистење на органите на токсините кои зафаќаат 80% од мажите на возраст од 30 години.
 • 3 недела. Димензиите на пенисот почнуваат да се зголемуваат за 1-2 см. Кремот го нормализира протокот на крв низ садовите, ја зголемува еластичноста и го зајакнува мускулното ткиво на пенисот.
 • 4 недела. Конечниот резултат е зголемување на телото за 3-4 см за 1 месец! 97% од учесниците успеаја да ги постигнат резултатите.

3Колку долго трае ефектот?

Едно од популарните прашања за ATLANT гелот: колку е дејството на кремот? Експертите велат дека по завршувањето на курсот за користење на ATLANT Gel ефектот се одржува најмалку една година, обично доволно за 2-3 години. Но, ако немате секс со недели, резултатот брзо ќе исчезне, бидејќи главниот мускул ќе ослабне, во кавернозното и сунѓерестото ткиво нема да добие вистинска количина на крв.

4Состав

 • Извадок од виршла. Нормализира циркулацијата на крвта, прави садови силни и еластични.
 • Екстракт на тлото. Го зголемува производството на тестостерон хормон во телото, што резултира со подобрена сексуална желба и продолжен сексуален однос.
 • Еластин. Неопходно е за регенерација на клетките на меките ткива, клетките интензивно се делат, зголемување на еластичноста и еластичноста на кавернозното тело.
 • Мака. Не дозволува развој на сексуална дисфункција, ги заситува сексуалните органи со витамини, минерали, амино киселини.
 • Растителни амино киселини и протеини. Додатокот ја зголемува силата на мускулатурата на гениталниот орган, мускулите стануваат поластични и мобилни, ја зголемуваат нивната големина.

5Предности на Atlant Gel

 • aturalny состав. Титан гелот се состои само од природни компоненти, чија безбедност се потврдува со истражување!
 • Спречување на импотенција. Поради заситеноста на карличните органи со корисни витамини и микроелементи, здравјето на мажите се подобрува.
 • Зголемување на либидото во 2 пати! По 3-4 постапки ќе почувствувате наплив на енергија и силна желба да имате секс.
 • Тоа е одличен лубрикант .
  Титанскиот гел може да се примени пред сексот за да се подобрат сензации во
  процесот, кремот е сосема безбеден и ќе донесе само пријатни
  впечатоци од интима.
 • Постои промоција! Во моментов можете да купите крем од Ангелгел за член со 50% попуст.

6Како да го користите кремот?

Обрни внимание ! Кремот нема да даде непосреден ефект, за стабилен резултат неопходно е редовно да се користи лекот за 4 недели. Во некои случаи, курсот може да се зголеми.

Atlant Gel е лесен за користење, прирачникот за упатства е вклучен во секој пакет. Кремот мора да се примени на сексуалниот орган и да се масира. Доволно е да се спроведе постапката еднаш дневно.

Контраиндикации: индивидуална нетолеранција кон составната компонента. Во други случаи, можете безбедно да го користите гелот!

7Каде да се купи оригиналниот крем?

Поради високата популарност на Atlant Gel, постојат многу измамници кои нудат да купат крем по ниска цена. Купете го оригиналниот Atlant Gel може да биде достапен само на официјалната веб страница на производителот со попуст од 50%. Најниската цена е на официјалната веб-страница, поевтиниот оригинален крем не е за продажба! Исто така, Atlant Gel не може да се купи во аптеките поради ограничено производство.

Можете да направите инстант ред на кремот на нашата веб-страница. Кликнете на копчето за
нарачка и внесете ги деталите за контакт, за 10 минути ќе ви биде вратен од операторот за потврда на нарачката.

8Како да разликувате лажни?

Оригиналниот ATLANT Gel се произведува само во форма на крем-гел за надворешна апликација. На интернет, можете да ги задоволите понудите за купување капки од АТЛАНТ за зголемување на пенисот или дебелиот маст – тоа не се оригинални производи. Производителот го произведува само
производот во форма на гел со пријатен мирис.

 • Волуменот на цевката е 50 ml.
 • Рок на траење – 36 месеци.

9Коментари на докторот

Производителот го испрати ATLANT Gel за тестирање во 30 клиники ширум Европа за да добијат вистински медицински совет за новиот лек. Всушност,
лекарите се уверени дека кремот може да го обезбеди посакуваниот резултат со редовна употреба, да го потврди квалитетот на компонентите на составот.Титан гел за проширување на пенисот - совет на доктор

10Осврти на клиенти

Многу се обиде за себе акција Atlant Gel крем тврдат дека за секс
зачестија партнер да добие повеќе пријатно чувство, зголемување на
либидото. Пенис за проширување не успеа да 4-7 см, што покажува дека
вистински квалитет на производот.

ВО ПРИНЦИП, ЈАС НАРЕДИВ ATLANT GEL ПОРАДИ НОРМАЛИЗИРАЊЕ НА ЦИРКУЛАЦИЈАТА НА КРВТА, ИМАВ СЛАБА ЕРЕКЦИЈА. КРЕМ СЕ ПОКАЖА НА ДОБРА СТРАНА, УЖИВАШЕ 2 МЕСЕЦИ. ЕРЕКЦИЈАТА СЕ ПОДОБРИЛА ПО ЕДНА НЕДЕЛА ОД УПОТРЕБАТА, ЈАС БЕВ МНОГУ СРЕЌЕН, БИДЕЈЌИ СЕКСОТ ПОНЕКОГАШ БЕШЕ ПОСВЕТЛЕН! ЦЕЛИОТ МОЈ ОДМОР СО МОЈАТА СОПРУГА СЕ ОТКИНА! НО, НЕ ОЧЕКУВАВ ДЕКА ЧЛЕНОТ НАВИСТИНА СЕ ЗГОЛЕМУВА! ДО КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ, ПОВЕЌЕ ОД 1,5 СМ, ПРОДОЛЖУВАВ ДА ТЕПАМ, А ЗА 2 МЕСЕЦИ ИМАМ 11,8 СМ ВО МИРНА СОСТОЈБА, ПРЕД ДА БЕВ ЕДВАЈ 9,3. СЕПАК КАКО ШТО Е СРЕЌЕН!

ВИКТОР, 32 ГОДИНИ

ЕДЕН МАЛ ЧЛЕН ОД МЕНЕ СЕКОГАШ МИ ПРЕЧИ, СЕ ЧИНЕШЕ ДЕКА НЕ ИМ ДАВАМ НА ЖЕНИТЕ ЗАДОВОЛСТВО. ТУКА НА ФОРУМОТ ЧИТАМ ДЕКА АТЛАНТИЛ ПОМАГА ДА СЕ ЗГОЛЕМИ ДОСТОИНСТВОТО. ИМАВ САМО ЕДНА ДЕВОЈКА СО КОЈА МОЖАМ ДА СПОДЕЛАМ СÈ, И РЕШИВМЕ ДА ЕКСПЕРИМЕНТИРАМЕ. СЕКСОТ ПО 3-4 ДЕНА СТАНА ПОДОБРО, МИСЛАМ ДЕКА ТОА Е СИТЕ КРЕМ. НО, ЈАС ГО СТАВАМ ИЛИ ДАВАМ ВО ДЕН НА 3-4 ПАТИ, ЕДЕН НЕ Е ДОВОЛНО. КРЕМОТ Е ОДЛИЧЕН, БЕЗ МИРИС, НЕ СЕ ДРЖИ. ЈАС ДУРИ И СЕ РАЗМАЧКАМ КАКО ЛУБРИКАНТ ПРЕД СЕКС. СЕГА ЗА 2 НЕДЕЛИ ПЛУС 0,4 СМ, РЕЗУЛТАТОТ НЕ Е МОМЕНТАЛЕН, НО ТОЈ Е ТАМУ!

АЛЕКС, 28 ГОДИНИ

ATLANT GEL ДА ТРАЕ ДОЛГО ВРЕМЕ, БИДЕЈЌИ ТОА ДАВА ГОЛЕМ СТОЛБ, ВО МОЈОТ СЛУЧАЈ, ТЕРМИНОТ НЕ Е ВО НАЈМАЛА РАКА СЕ ЗГОЛЕМИ, ВЕРОЈАТНО, ОДАМ ВО% ГУБИТНИЦИ 3, НО ГОЛЕМ СТОЛБ. ПОКРАЈ ТОА, ЗА СПРЕЧУВАЊЕ НА КУПОТ НА МАЖИТЕ БОЛЕСТИ. ПОНЕКОГАШ ПОСТОЈАТ ПРОБЛЕМИ ВО СЕКСОТ, ЕДНОСТАВНО НЕ СЕ ЈАВУВА ИЛИ ВО ТЕКОТ MYAKNET. ЈАС САМО ТИТАН СПАСУВА. ЈАС ГО КУПИ ПО ВТОР ПАТ, И ПОВТОРНО НЕ БЕШЕ РАЗОЧАРАН, СЕ ВРАТИВ ВО НОРМАЛА СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ. ВИ ПРЕПОРАЧУВАМ НА СИТЕ КОИ ИМААТ ПРОБЛЕМИ СО ЕРЕКЦИЈАТА.

ИВАН, 49 ГОДИНИ

ДОЛГО ВРЕМЕ СЕ СРЕТНАВ СО РЕКЛАМИРАЊЕ ATLANT GEL, НО МИСЛЕВ ДЕКА УШТЕ ЕДЕН РАЗВОД. НО, ТОА СТАНА ПОСМЕШНО КОГА МОЈАТА САКАНА СОПРУГА МИ ЈА ДАДЕ НА 23 ФЕВРУАРИ. ТАА ИСТО ТАКА РЕЧЕ ДЕКА НЕМАМ МНОГУ ДОБРА ЕРЕКЦИЈА. ЈАС НЕ СЕ РАЗВЕДОВ, РЕШИВ ДА ЈА ОСТАВАМ МОЈАТА СОПРУГА И ДА КОРИСТАМ КРЕМ. ТАА ЗА ПРВ ПАТ ЗАБЕЛЕЖАЛА НЕКАДЕ ВО ЕДНА НЕДЕЛА ДЕКА ЧЛЕНОТ НЕКАКО СЕ ЗГОЛЕМИЛ, ПОРАСНАЛ. И СЕКСОТ БЕШЕ ПОДОБАР ОД ВООБИЧАЕНОТО. ВО МИРНА СОСТОЈБА ГОЛЕМИНАТА Е ИСТА, НО СО ВОЗБУДА СЕУШТЕ Е МНОГУ ПОСИЛНА ОД ПОРАНО. ЗАТОА, НЕ РАЗВЕЈ СЕ, ЗЕМИ ГО!

ДА, ПОМАГА 100%. ВО МЕНЕ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ НА 1,7 СМ Е ЗГОЛЕМЕН. НЕКОИ ПОДОБРИ РЕЗУЛТАТИ, НЕКОЈ ПОЛОШО – ЕДНОСТАВНА АРИТМЕТИКА. ОТИДОВ ВО АПТЕКА, МИСЛЕВ ДЕКА ТАМУ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ ТИТАНИУМСКИ ГЕЛ. СЕПАК, КАКО ЗЛО, ЕДНА МЛАДА ДЕВОЈКА БЕШЕ НА ИСХОДОТ, А ЈАС СО ТАКВО ПРАШАЊЕ, ВЕЌЕ ВО ТРЕСКА ФРЛИ. ПА, ТОГАШ ОТИДОВ ДОМА, ОТИДЕ, ДЕКА ИЗЛЕГУВА ДЕКА Е МОЖНО САМО ДА СЕ НАРАЧА КАНЦЕЛАРИЈА. ТОА БЕШЕ ДЕН ПРЕД ВЧЕРА, А ВЧЕРА И МОЈАТА СОПРУГА И ЈАС СЕ ОБИДОВМЕ. СЕ РАЗБИРА, ПРЕКУ НОЌ НЕ ПОРАСНАВ, НО НИЕ ТОА ГО НАПРАВИВМЕ САМО, ПА ДУРИ И СЕ ЧИНЕШЕ ДЕКА СЕКСОТ Е МНОГУ ПОДОЛГ ОД ВООБИЧАЕНОТО.

МИ СЕ ДОПАДНА АТЛАНТ ГЕЛ. ПРВО, ПРИРОДНО, МОЖЕ ДИРЕКТНО ДА СЕ ПРИМЕНИ ПРЕД СЕКСОТ КАКО ЛУБРИКАНТ. ВТОРО, НАВИСТИНА РАБОТИ. ОСВРТИ НЕГАТИВНИ И НАВИСТИНА МНОГУ, НЕ МОЖАМ ДА РАЗБЕРАМ ОД КАДЕ ДОАЃААТ – ИЛИ ЛУЃЕТО КУПУВААТ ФАЛСИФИКАТИ, ИЛИ ТИЕ СЕ ПРИЛАГОДЕНИ ОСВРТИ НА КОНКУРЕНТИ. БЕВ ЗАДОВОЛЕН ПО УПОТРЕБА, И ДЕФИНИТИВНО ЌЕ НАРАЧАМ ПОВЕЌЕ.

ИМАМ 43 ГОДИНИ И ВО МИНАТАТА ГОДИНА ПОЧНАВ ДА ИМАМ ПРОБЛЕМИ СО ЕРЕКЦИЈАТА. МОЈАТА СОПРУГА И ЈАС ПРЕСТАНАВМЕ ДА СПИЕМЕ, ИАКО СМЕ УШТЕ МЛАДИ. НА НАШЕ ВРЕМЕ, ДЕЦАТА СЕ УШТЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ! ЈАС НАРЕДИВ ATLANT GEL ЗА ПРОФИЛАКСА, ТАКА ШТО КРВТА ЈА БРКАА. И РЕЗУЛТАТОТ СО КОЈ СУМ ЗАДОВОЛЕН, СЕ ВРАТИ УТРИНСКАТА ЕРЕКЦИЈА, ИМАШЕ СЕКСУАЛНА ЖЕЛБА, А ВЧЕРА И МОЈАТА СОПРУГА И ЈАС ИМАВМЕ ДОБРА ВЕЧЕР. ДОБАР БРКА КРВ!

ИМАМ ЧУДНА РЕАКЦИЈА ОД ПРИМЕНАТА НА ATLANT GEL, ПО САМО 20 МИНУТИ ДОАЃА СИЛНА ВОЗБУДА, ЕРЕКЦИЈА ТОЛКУ СИЛНА! МОЕТО ТЕЛО Е ПОШИРОКО И ПОВИСОКО. ЖЕНИ НАВИСТИНА САКА, ВЕЛИ ДЕКА НЕ УЖИВАЛА ВО СЕКСОТ ДОЛГО ВРЕМЕ, И СЕГА ТАА, ИСТО ТАКА, САКА 2-3 ПАТИ НА ДЕН. СЕ ПРАШУВАМ ДАЛИ ОВОЈ ЕФЕКТ ЌЕ ПОМИНЕ ПО КРАЈОТ НА УПОТРЕБАТА ИЛИ НЕ. ОВА Е КУЛ!

REVIEW OVERVIEW
Ефект
Цена
Природноста
Доверба во компанијата
SHARE
Previous articleFly Bra Македонија попуст -50%
Next articleIntoxic Македонија Попуст -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here