1Revomuscle – екстремно зголемување на чистата мускулна маса + 5 килограми за 21 дена!

Нова подобрена формула од германски на «RevoMuscule» Спорт Исхрана совршено одговара на трите основни барања на еден спортист: ефикасност, брзина прикажува видлив резултат, здравјето и безбедноста.

2Акција RevoMuscule

На оптимален сооднос на клучни состојки (на 100 g: јаглени хидрати – 22 g маст 5 g протеини – 70 g Енергетска вредност – 412 kcal) обезбедува лесна и целосна асимилација на производот, брзо ослободување на енергија која се развива на физичката кондиција и издржливост спортист која било насока. Професионално избраните амино киселини, витамини и минерали помогне да се зачува нормален метаболизам, минимизирање стрес ефект на продолжување на процесот на обука по пауза, успешно се спротивстави на синдромот на хроничен замор на мускулите кај спортистите со многу искуство. Постапувајќи како нова генерација масти режач, «RevoMuscule» спроведува точни “сушење” на телото, без губење на мускулна маса.

3Каде да се купи во Македонија?

Купи «RevoMuscule» може да биде онлајн во Македонија на официјалната веб-страница. не продажбата на мало. Цената на «RevoMuscule» да ја зголемат мускулната маса бодибилдер на официјалниот сајт на попуст – 50%.

4Состојки

Апсолутно природен концентрат се состои од прочистен протеински, дополнуваат и зајакнување на комплекс од природни растителни состојки – екстракт од пченични никулци и Viburnum природна “енергија” – Eleutherococcus.

5Водич

Достапен во 30 компјутери капсули. Шема за прием на раст на активните мускули капацитет: 2 капсули 45 минути пред тренинг, а потоа – 2 капсули 15-30 минути по нејзиното завршување.

6Резултати

Првиот забележлива промена во стандардниот распоред за обука – веќе во втората недела од употреба (од 40% до 50%), 2-3 недела – мал пад (25%), 3-4 недели – стабилен период (околу 40%), а максималната ефект (60%) – на почетокот на петтата недела од обуката. Напред – стабилен раст.

7Коментарите вистински купувачи

JOHN C, powerlifter.

За помалку од пет години на обука Јас се обидов еден куп на различни спортски додатоци компании, и тоа е многу тешко за мене од изненадување. Специјално за “RevoMuscule» можам да кажам дека јасно е угодно форма на порака – капсула. Оние кои се вкуси чистото амино киселини или протеини, без ароми, да ме разбере. Ефектот на ефикасноста, ќе се споредат со преземање креатин, со таа разлика што во почетокот на курсот, можете да направите без “подигање”, комплексот е дизајниран така што право да се вклучат во работата. Присуството на спирала премногу – плус. Јас го користам. Задоволни.

Марија, лекар.

Компонентите на протеини со јаглехидрати мешавина «RevoMuscule» на исти со пресметка, а не само се надополнуваат едни со други, но, исто така, да се компензираат негативните ефекти. Раскинувањето на протеините во организмот доведува до ослободување на амонијак молекули, и тука екстракт Viburnum, поседување диуретик својства, доаѓа на помош на бубрезите. Покрај тоа, таа го намалува нивото на холестерол во крвта, има antispasmodic и cardiotonic акција. на пченица микроб содржи 18 од 20-те познати амино киселини, витамини А, Д, Е, групата Б. Eleutherococcus на својства и составот на супстанцијата е сличен на женшен.

Алис:

Мажот се заинтересира во бодибилдинг пред околу една година, но тоа некако не е важно. Периодично, фрлив неколку месеци, а потоа зеде претплата повторно. Решив да го расположи и да даде нешто стимулирање. По консултации со експерти, сите заедно ја пофали квалитетот на германската спортска исхрана. Пребарување на интернет, јас ги прочитав коментарите и престана да «RevoMuscule» – ефикасен, безбеден, сите природни. Олег сега тренира со задоволство, зголемување на силата и енергијата. Неодамна забележав дека тој почна да се покаже “коцки” на стомакот.

REVIEW OVERVIEW
ефикасност
природен
Кредибилитетот на компанијата
Осврти
безбедност
SHARE
Previous articleAlcoBarrier Македонија попуст -50%
Next articleКрем Bust Size Македонија попуст -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here