Титан гелTitan Gel крем гел за пенисот проширување развиен од страна на фармацевтски лаборатории со помош на лекарите кои се специјализирани во областа на патологија. Лекот може да го замени операцијата.

Квалитетот на сексуалниот живот – важен дел од машките на среќа. Во интимната сфера на некои луѓе постојат баговите поврзани со физиолошки, психолошки или социјални проблеми. Зголемување на пенисот должина на сонот на многу, се осмели дури и операција.

1Гел за акција

1. Должината на пенисот се зголемува всушност неколку сантиметри.

2. Пенисот станува помоќен, дебели.

3. проширување и однос. Човекот добива можност колку што е можно да се одложи моментот на ејакулација пред оргазмот партнер.

4. сексуалниот живот пар насликани во поживописни бои, носи многу повеќе задоволство за двајцата партнери.

пенисот

2Состав

Составот на Титан гел содржи природни растителни состојки, нежна за интимната сфера на човекот. Поврзување на традиционалните народната медицина и модерната технологија во креирањето на терапевтски агенси способен за вршење на чуда.

  • Трева Goryanka на латински се нарекува epimediumom. Воздржани Германците распише тендер растение со пупки во форма на свеќа цвет џуџиња и искрен Кинески – билка коза. Билни инфузија има позитивен ефект на потенцијата.
  • Екстрактот од бодлив трн го стимулира производството на хормонот тестостерон во машкоста на телото
  • Перу Маца – тајно оружје на античките Инки. екстракт Маца во крем стимулира сексуалната функција, ја зголемува подвижноста на сперматозоидите.
  • еластин додатоци се зголеми чувствителноста на кожата рецептори.
  • Хидролизати на протеини и аминокиселини помогне на пенисот да се зголеми брзо во големина.

Сите компоненти на крем за да се биде безбеден, не предизвикуваат алергиски реакции и иритација на тенка кожа на интимната област.

33,5 см во 4 недели

  • 1-2 недела примена на крем значително ја подобрува еректилната функција. Времетраењето на сексуалниот однос се зголемува за 5-7 минути.
  • 2-3 недели – значително го зголемува пенисот, полов орган станува анатомски правилна форма.
  • 3-4 недела угодно се зголеми до 30 минути времетраењето на сексуалниот однос. Во тоа време, еден човек може да предизвика серија на оргазми во дама, се водат вашиот оргазам за 5-7 минути.

4Инструкции

За да се постигне ефект треба да го користите гел дневно. Во текот на третманот – 4 недели. За половина час пред сексуалниот однос гел се става на пенисот уредни движења на масажа. Активните состојки во составот на гел брзо се апсорбира преку деликатната кожа во пештерското тело. Природни екстракти зголеми протокот на крв во пенисот. Природно се зголемува член во големина, станува подолго време на сексот и оргазмот се зголемува. За еден месец од третманот на пенисот се зголеми за најмалку 3 см.

5Каде да се купат Titan Gel во Македонијаа

Купи Titan Gel гел во Македонија онлајн попуст -50% на официјалниот сајт, бидете исклучителна ефикасност значи дејствување на неколку фронта.

Цена Titan Gel гел да се зголеми големината на пенисот е многу помал, задоволството дека мора да се добие преку само еден месец на користење на крем.

6Осврти

Прочитај вистински клиент осврти и лекарите за Titan Gel. Способноста да се квалитативно се промени нивниот сексуален живот, да ја претвори во возбудлив и прекрасна авантура заслужува внимателно разгледување.

сексолог на лекар, 18 години искуство

Вистинските зголемување на пенисот должина од 2-3 см за да им помогне на пациентите да се ослободи од чувството на инфериорност. Сигурни во своите способности во кревет мажите чуда на генијалност, издржливост. Билни состојки во кремот се безбедни и многу ефикасни.

Мајкл 33 години.

Јас сум 15 години постојано се споредуваат со други момци и многу засрамена од своето “мало” доблести. Кремот има ми помогна да станат посигурни и похрабри во кои се занимаваат со жени. Имав девојка која наскоро ќе биде жена ми.

Арнолд 49 години.пенисот Титан гел чеканот на Тор (4)

Незадоволство од себе, или подобро кажано, недостатокот на мал пенис, речиси ме доведе до самоубиство. Да се ​​живее со 13 сантиметри грдоста на не сакаше на сите. Операција за зголемување не може да си дозволи. Помогна gel Titan. Сега се чувствувам нормално, дури и многу груб човек.

7Резултати

REVIEW OVERVIEW
ефект
цена
природност
Кредибилитетот на компанијата
SHARE
Previous articleГел HAMMER OF THOR Македонија попуст -50%
Next articleFresh Fingers Македонија попуст -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here