Collamask maskë për rinovimin fytyrën për të imituar rrudhat

– një produkt unik që e bën një person më të vogël (sa shtrenjtë Botox). Mosha Anti thotë:

 • Ajo lufton rrudhat dhe linjat e bukura,
 • eliminuar poret thellë,
 • përmirëson çehre,
 • Ajo forcon lëkurën,
 • Ajo siguron përtëritje të plotë.

Mask zëvendëson trajtimin sallon, duke siguruar një ndikim të plotë mbi të gjitha shtresat e dermis.

Veprimi Collamask

Rejuvenator është projektuar posaçërisht për gratë mbi 30 vjet. Përbërësit aktiv depërtojnë në shtresat e thella të dermis, por çdo lloj i rrudhave janë zbutur. Shkuarja rinovimin e funksionimit strukturore e qelizave. Kjo siguron mbajtjen e lagështisë në qelizat, përforcim kolagjenit pavarur.

Collamask vepron hap pas hapi, ajo është e rekomanduar për të sjellë fundin e procesit të shërimit të lëkurës.

Veprimi Hapi

 1. Në javët e para të dermis është pastruar nga epidermë keratinized. Si rezultat, çehre të përafruar, poret janë pastruar dhe të ngushtuar gradualisht.
 2. 3-4 javë zhvillohet heqjen e sagging. Me përdorim të rregullt, efekti vazhdon për një kohë të gjatë. Eliminon rrudhat e vogla.
 3. 4-6 javë nuk është një shërim të plotë të lëkurës. Efekti rinovimin është e dukshme jo vetëm gruaja veten, por edhe njerëzit rreth tyre. mosha zbehet dhe rrudhat.

Që nga aplikimet maskë të parë rezultatet rrudhë e toksinave qelizave. Prandaj gradualisht zhduken, jo vetëm parregullsi, por edhe një shumëllojshmëri të puçrra fytyre. Efekti mbajtur gjatë duke mbrojtur lëkurën kundër efekteve të radikaleve të lira. Është vërtetuar se Collamask nuk shkakton reaksione alergjike.

Ku mund të blej Collamask në Shqipëri?

Ju mund të bleni Collamask në Shqipëri në internet në faqen zyrtare. Ju duhet të plotësoni formularin, zgjidhni metodën më të përshtatshme të anijeve dhe të paguajnë për mallrat pas marrjes. Sigurimi i telefonit tuaj të vërtetë – operatori do të thërrasë për informacion të mëtejshëm. Ju gjithmonë mund të mësoni prej tij këshilla mbi përdorimin.

Collamask blerë në një farmaci në Shqipëri nuk mund të. Vetëm në faqen zyrtare të internetit ju mund të merrni një maskë certifikuar anti-plakje, e cila do të jetë me të vërtetë e dobishme për ju. Në internet ju mund të blej një mjet me një çmim të reduktuar në faqen zyrtare – 50% zbritje.

Përbërja CollaMask

Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës – ka të gjitha përbërësit e natyrshme në përbërjen. Ajo nuk shkakton varësisë ose anësore efekte. përbërësit:

 • Kolagjenit. Ai mban lagështi dhe rikthen strukturën e lëkurës. Me veprimin e saj ndodh rrudhat.
 • Amino acidet. Kjo është një nga faktorët më të fuqishëm anti-plakje. Ata mbrojnë lëkurën nga plakja.
 • balta blu. Tonet dermis, forcon poret.
 • alginate natriumi. Kjo është një polisakarid rrjedh nga alga deti. Efektivisht moisturizes, detoxifies.
 • Betaine dhe perime vajra. Pengojnë humbjen lagështi. Ajo ka një efekt zbutës.
 • Vaj esencial i Palmarosa. Ajo ka një efekt të fortë antibacterial.

Udhëzimet Collamask

Të kryejë procedurën në një mjedis të qetë të jetë në gjendje për t’u çlodhur. Aplikoni një shtresë të trashë maskë. Pjesa tjetër për 20 minuta. Pastaj pije me përbërjen e ujit të ngrohtë. Nuk është e nevojshme për të përdorur një peshqir të ashpër. Hiq lagështi mbetur leckë të butë.

Kursi i shërimit dhe përtëritje e lëkurës është 6 javë. Pronarët e dermis thatë do të thotë rekomanduar për të përdorur dy herë në javë. Gratë me kombinim ose lëkurë me vaj do të jetë e mjaftueshme një herë në 7 ditë.

Rezultatet

Pas përdorimit të parë, ju do të vini re se Collamask bëjnë lëkurën më dinjitoz dhe të shëndetshme.

Për shkak të veprimit të zgjatur për një kohë të gjatë do të jetë në gjendje të harrojnë për rrudhat. Feedback nga konsumatorët sugjerojnë:

 • lëkurë të thatë zhduket,
 • zvogëlohet nën-sy qarqet,
 • kontur fytyrës bëhet e qartë,
 • rrudhat janë zbutur.

Shqyrtime

Shqyrtime mjekëve rreth anti maskë mosha Collamask :

Beautician “Për shkak të natyrore anti-plakje komponent maskë ka një efekt të theksuar. Lëkura merr ushqyesve të nevojshme dhe aminoacidet, kështu që duket e freskët dhe e zuri gjumi. Një nga avantazhet kryesore është se mjeti ka kaluar provat klinike. Kjo është e sigurt, kjo nuk do të çojë në varësinë. Struktura patentuar është universale. Prandaj, një maskë e rrudhave është përdorur për të gjitha llojet e lëkurës. ”

Dermatolog: “Unë jam një person me përvojë të madhe. Me trajtimin e pacientëve me probleme të ndryshme. Collamask maskë ul inflamimin, lufton thatësi, rrudhat dhe venitje. Ajo mund të përdoret gjithashtu si një masë parandaluese, me rrudhë e parë. ”

Anna (blerësi): “Në 45 vitet e mia, unë kam lëkurë të mjaftueshme problemit: fytyre shoqëron mua me adoleshencës. Tani rrudhat shfaq. Unë u përpoq një shumë të holla. As maskë nuk ka dhënë rezultate të qëndrueshme. Ende bleu Collamask. Ky është një mjet amazing! Lëkura u bë i butë dhe kadifeje. Pas një jave në punë filloi të pyes se çfarë ka ndodhur me rrudhat e mia. Unë jam i lumtur me rezultatin. ”

komente reale të konsumatorëve rreth Collamask rrudhave thonë se shikimi pas përdorimit fytyrën duken më të freskëta dhe të arsyeshme. Më shumë Efekti i shpejtë mund të arrihet nëse personi para përdorimit të ujit të pastër apo tonik, dhe moisturizer pas përpunuar më tej.

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
naturalness
SHARE
Previous articleEl-Macho Shqipëri Zbritje -50%
Next articleKrem Varicobooster shpëtoj nga venat me variçe në 21 ditë – efekt i garantuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here