1Revomuscle – ekstreme ndërtuar-up e masë të ligët muskujve + 5 kg në 21 ditë!

Formula e re e përmirësuar e gjermane «RevoMuscule» sportive të ushqyerit të përkryer plotëson tri kërkesat themelore të një atlet: efektivitetin, tregon shpejtësi rezultat i dukshëm, sigurinë për shëndetin.

2Veprimi RevoMuscule

Raporti optimal i përbërësit kryesorë (per 100 g: karbohidratet – 22 g yndyrë 5 g proteina – 70 gram, vlera e energjisë – 412 kcal) ofron një asimilimit të lehtë dhe të plotë të produktit, lirimin e shpejtë të energjisë që zhvillon gjendjen fizike dhe durimin atlet çdo drejtim. përzgjedhur profesionalisht Aminoacidet, vitaminat dhe mineralet ndihmojnë për të ruajtur metabolizmin normale, minimizuar efekt stresin rifillimin e procesit të trajnimit pas pushim, me sukses t’i rezistojnë sindromi i lodhjes kronike e muskujve në atletët me shumë përvojë. Duke vepruar si një i ri sobë me yndyrë brez, «RevoMuscule» kryen saktë “tharje” të trupit pa humbjen e mases muskulore.

3Ku për të blerë në Shqipëri?

Blej «RevoMuscule» mund të jetë online në Shqipëri, në faqen zyrtare. shitjet me pakicë atje. Çmimi i «RevoMuscule» për të rritur në masë të muskujve aparat gjimnastikor në faqen zyrtare të zbritje – 50%.

4Përbërësit

koncentrat absolutisht natyral përbëhet nga një kompleksi proteine ​​purifikuar plotësohet dhe përforcuar komponente natyrore vegjetale – embrion gruri nxjerrjen kulpër dhe natyral “energji”, – Eleutherococcus.

5Udhëzime

Në dispozicion 30 copë kapsula. Pritja Skema për kapacitet aktive rritjen e muskujve: 2 kapsula 45 minuta para trajnimit, atëherë – 2 kapsula 15-30 minuta pas mbylljes së saj.

6Rezultate

Ndryshimi i parë i dukshëm në orarin standarde të trajnimit – për javën e dytë të përdorimit (nga 40% në 50%), 2-3 javë – një recesion (25%), 3-4 javë – Periudha e qëndrueshme (rreth 40%), dhe maksimale efekti (60%) – në fillim të javës së pestë të trajnimit. Next – Rritja e qëndrueshme.

7Komente reale të konsumatorëve

John C, powerlifter.

Në më pak se pesë viteve të trajnimit, kam provuar një bandë e kompanive të ndryshme sportive plotësuar, dhe të ketë një kohë të vështirë me diçka të papritur. Në mënyrë specifike për «RevoMuscule» Unë mund të them se në mënyrë të qartë e kënaq formën e lëshimit – kapsulë. Kushdo që shijuar aminoacidet pastër ose proteina pa flavorings, do të kuptoni mua. Efekti në efikasitetin, unë do të krahasohet me marrjen e kreatinë, me ndryshimin që në fillim të kursit, ju mund të bëni pa “boot”, kompleksi është projektuar në mënyrë që e drejta për t’u angazhuar në punë. Prania e DIU too – plus. I përdorur. Kënaqur.

Maria, një mjek.

Komponentët e proteina-karbohidrate përzierje «RevoMuscule» krahasohen me llogaritjen, jo vetëm për të plotësuar njëri-tjetrin, por edhe të kompensuar efektin negativ. Copëtim e proteinës në një organizëm të çon në lirimin e molekulave të amoniakut dhe këtu ekstrakt kulpër qe ka veti diuretik, hyn në veshkave. Përveç kësaj, ajo zvogëlon nivelin e kolesterolit në gjak, ka veprim antispasmodic dhe cardiotonic. Embrion gruri përmban 18 nga 20 amino acide të njohura, vitamina A, D, E, Grupi VA Eleutherococcus në vetitë e përbërjes të substancave të ngjashme me xhensen.

alice:

Burri u bë i interesuar në ndërtimin e trupit rreth një vit më parë, por ajo disi nuk e kam marrë. Periodikisht hodhi disa muaj, pastaj mori një abonim përsëri. I vendosur për të pirë e të ngrënë atë dhe të japin diçka stimuluese. Konsultuar me ekspertë, të gjithë së bashku vlerësoi cilësinë e të ushqyerit sportive gjermane. Duke kërkuar në internet, kam lexuar kritikat dhe u ndal për të «RevoMuscule» – të efektshme, të sigurt, të gjitha natyrale. Oleg tani është trajnimi me kënaqësi, rritjen e fuqisë dhe energjisë. Kohët e fundit kam vënë re se ai filloi të tregojë “cubes” në barkun e tij.

REVIEW OVERVIEW
efikasitet
natyror
Kredibiliteti i kompanisë
Shqyrtime
siguri
SHARE
Previous articleAlcoBarrier Shqipëri Zbritje -50%
Next articleKrem Bust Size Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here