1Rhino Correct – Hollywood formë ideale hundë 15 ditë

Rhino Correct destinuara për korrigjimin e formës hundës pa operacione dhe është një rhinoplasty alternative. Mekanizmi i veprimit është i bazuar në një trajtim mekanik të strukturës hundës kërc. Për shkak të kësaj:

 • tip ngriti hundë,
 • krahë të ngushta,
 • gjatësi reduktuar,
 • qetë nga qoshe të mprehtë,
 • simetri rivendoset.

2Veprimi Rhino Correct

Efekti i përdorimit të rinokorrektora bëhet e dukshme pas disa javësh. Procesi korrigjim është krejtësisht pa dhimbje. Për të zgjidhur problemin e drogës nuk zbatohen, kështu që mjeti është i njohur si një nga më të sigurta. Pajisja është përdorur si, dhe në moshë të re për korrigjimin e hundët rritur. Sa më i ri një person është, aq më shpejt ajo do të jetë sukses i dukshëm.

Veprat Rhino Correct faza :

 • 1-2 javë. Filloni të ndodhë ndryshimet e para, i padukshëm për syrin e njeriut. maja e hundës fillon për të kapur dorë, rënie sinus.
 • 3-4 javë. Gradualisht zbutur breg në hundë. Duke ngritur një tip të vogël të gjatësisë vizuale të hundës shfaqet më i vogël.
 • 4-6 javë. Është deformuar indeve kërcor, shërohet simetri dhe pamjen harmonike.

3Ku për të blerë në Shqipëri?

Ju mund të lehtë të blej Rhino Correct në Shqipëri në internet në faqen e internetit 50 zbritje zyrtare% – nuk Langetka shiten në barnatore, vetëm në faqen e internetit e prodhuesit. çmimi i saj është më e ulët se transaksionit dhe marrja e këshillave të ekspertëve kryesorë në rhinoplasty. Në barnatore dhe dyqane komoditet për të blerë pajisjen e pamundur.

Shitjen nëpërmjet internetit ju lejon të monitoruar partisë Rhino Correct, duke kontrolluar çdo grup shitur pa defekte. Çmimi Rhino Correct nga përdoruesit dhe mjekët justifikuar plotësisht.

4Përbërësit

Corrector është bërë nga një orthohelium butë dhe hypoallergenic. Në sajë të një formë të hartuar posaçërisht është e lehtë për të larë nën ujë, trajtohen me një antiseptik. Ajo peshon vetëm 15 oz., Kështu që nuk do të jenë të pakëndshme. Madhësia e korrektor universale. Ai është i përshtatshëm për grave dhe hundët meshkujve.

5Udhëzime për përdorim

indeve kërc është deformuar gradualisht, rreth 1-2 mm në muaj. Për të arritur rezultate të dukshme ju duhet të përdorni herë Rhino Correct 3-4 javë në mbrëmje. Ajo do të jetë e mjaftueshme për të veshin Concealer 2 orë në ditë.

Sigurt ankesat në mënyrë që pjesët anësore vë në krahët e hundës dhe të ishin nën midpoint. Pas përdorimit, të jetë i sigurt për pije fsheh nën ujë të rrjedhshëm.

6Rezulton nga përdorimi i korrektor

Kur përdorni mbulesë ndikon në hundë të butë. Përdorimi i rregullt do të rrisë ndjeshëm shkallën e paraqitjes së rezultateve të para. Për shkak të aftë të sigurt të septum hundës është një zgjerim i shpejtë i hundës. Pas dy muajsh rënie breg, hunda do të jetë i afërt me ideale.

Kjo ndodh:

 • eliminimin e parregullsive mënyrë natyrore
 • korrigjimi i moshës lidhur me ndryshimet,
 • Duke punuar me majë të hundës së tij,
 • shërim simetri.

7Shqyrtime

Nëse ju lexoni kritikat në lidhje me korrigjimin e formës hundës së mjekëve Rhino Correct, ju do të kuptojë se shumë njerëz e përdorin atë në punën e tyre të përditshme.

Kirurg plastike: “Langetka – alternative revolucionare për rhinoplasty. Kjo metodë e ndryshuar formën dhe madhësinë e hundës është zhvilluar kohët e fundit, por tashmë ka fituar popullaritet në mbarë botën. Unë sugjeroj duke përdorur këtë pajisje për këdo që dëshiron për të bërë tiparet e fytyrës më të qartë dhe ekspresive në shtëpi. Pajisja ju lejon të ruani një sasi të madhe të mjaftueshme për vizita te mjeku, kirurgji dhe periudhës së rimëkëmbjes. ”

Maria, 24 vjeç: “Në lidhje me hundën e tij complexed kohë të gjatë. Si një fëmijë, vazhdimisht ngacmohem mua, por në rininë e tij kishte për të zhvilluar teknika të veçanta për të aplikuar kozmetikë erëz up partinë. Fillova për të mësuar metoda të ndryshme të punës me hundë. Mund të administrohet për ilaçe, të bëjë operacion. Por ka pasur një frikë serioz i të gjitha këtyre manipulimeve. I stumbled upon kritikat e Rhino Correct. Kundërindikimet për përdorimin e saj nuk e kanë gjetur veten, kështu që kam vendosur për të porositur. Ndryshimet shumë shpejt. Kjo është sikur e tërë fytyra ka ndryshuar. Tani unë jam i kënaqur me reflektimin e tij në pasqyrë. ”

REVIEW OVERVIEW
efikasitet
natyror
Kredibiliteti i kompanisë
Shqyrtime
SHARE
Previous articleKrem Varikosette Shqipëria Zbritje -50%
Next articleProstaPlast Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here