lezione puçrra fytyre mund të shfaqen në lëkurën e çdo personi, pavarësisht nga mosha. Si rregull, ata janë të formuar nga ndotja lëkurës. Pikat e zeza largon nga pamja dhe pengoni pronarin e tyre. Të shpëtoj prej tyre mund të jetë për shkak të higjienës së përditshme.

Edhe përdorimi i rregullt i scrubs, spastrimit xhel, lëkurë e procedurave, nuk japin efektin e dëshiruar. Pastro poret nga ndotja e rëndë mund të jetë shumë e vështirë. Sidomos ka të bëjë me fusha të tilla problematike si lëkurë në mjekër, hundë dhe T-zone. Kjo është arsyeja pse ekspertët beauticians kanë zhvilluar një krem ​​maskë të veçantë Royal Black Mask, e cila ndihmon për t’u marrë në mënyrë aktive me probleme në lëkurë.

1Pronat e maskë

Beauticians rekomandoj për të blerë Royal Black Mask aknet sepse maskë ka një masë të pronave të dobishme, përkatësisht:

 • Ajo penetron thellë në poret e lëkurës, pastrimin e tyre nga brenda.
 • Ajo po lufton me papërsosmëritë e dermis: famë yndyrshëm, pika të zeza, pimples.
 • Revitalizes lëkurës.
 • Kjo e bën veshje e guaskës zhdërvjellët dhe të qetë.
 • Ajo soothes lëkurën.
 • Redukton skuqje, acarim, inflamacion.
 • Forcon poret.
 • Ajo moisturizes, zbut dhe zbut lëkurën.

2Pse lëkurës problemi kërkon trajtim?

Lëkura Problem quajtur dermis, e cila ka defekte të dukshme të tilla si pigmentim, skuqjen, plagët, vaskulare “yjet”, pika të zeza, spote dhe imperfections të tjera.

Me hapjen e blackheads dhe puçrra në hov e tyre sipërfaqe të lëkurës dhe përmbajtjen e tyre, në formën e qelb, bakteret, qelizat e bardha të gjakut bie në pjesët e shëndetshme. Nëse problemi lëkura nuk është trajtuar, ajo ka të ngjarë të çojë në përhapjen e inflamacionit, i cili mund të ndodhë si rezultat i një abscesi thellë apo për të rritur numrin e blackheads dhe pimples në lëkurë.

Përshtypjet e blerësve krem ​​Royal Black Mask thonë se do të thotë të vërtetë e ndihmon për të luftuar me skuqjen e lëkurës problem. Maskë ju lejon të hiqni jo vetëm defektet e jashtme, por edhe për të kuruar dermis brenda. Brenda disa javësh të përdorimit lëkura duket e shëndetshme, të bukur dhe rrezatues.

3Si e bën maskë?

Në maskë kozmetike për personin Royal Black Mask përmban vetëm përbërësit natyral premium. Kompania e prodhimit përdor teknikat më të fundit në krijimin e një linjë të veçantë të mjeteve për kujdesin e lëkurës fytyrës.

Para lëshimit aktuale të maskë në treg, produktet kanë kaluar provat klinike dhe kontrollin dermatologjike. Mjetet tregoi efikasitet më të lartë në luftën kundër skuqjen dhe inflamacionet në lëkurë.

Sipas reagimet e konsumatorëve të punuar maska ​​Royal Black Mask synojnë trajtimin e problemeve të lëkurës. 91 nga 100 rezultat testit ndjerë tashmë pas një aplikim do të thotë. Për më tepër, 84% e konsumatorëve kanë vënë re që lëkura kishte një pamje të shëndetshme pas 2 javësh të aplikimit përditshme të një maskë krem ​​e pika të zeza. Në këtë rast, 93% e përdoruesve nëpërmjet këtij produkteve unike kozmetike plotësisht mori shpëtoj nga papërsosmëritë e lëkurës në një muaj të vetëm.

Mjekët rreth një maskë krem ​​lejuar për të gjykuar efektshmërinë si ajo nuk ka vetëm të bëjë lëkurën tuaj më të mirë nga jashtë, dhe ajo trajton çdo qelizë nga brenda.

4Strukturë

Shqyrtime të blerësve mirënjohës thonë se fytyra maskë Royal Black Mask efektive lufton defekte të lëkurës. Përdorimi i saj i rregullt për 14 ditë, ju mund të merrni të siguruar një rezultat pozitiv, dhe të gjitha në sajë të përbërjes së maskë të zezë, e cila përfshin komponentë të tilla si:

 1. qymyr bambu ndihmon të pastruar lëkurën thellë. Përbërësit aktiv depërtojnë në poret, kujdes largimin e tyre nga ndotja dhe bakteret e dëmshme. Ky komponent është e përkryer duke luftuar me puçrra fytyre dhe heq lustër me vaj, duke e bërë Mat lëkurës dhe të pastër.
 2. Provitamin B5 ofron hidratues, shërim, zbutjen dhe zbutjes efekt. Ajo soothes lëkurën, heq skuqje dhe acarim, duke e bërë dermis elastike.
 3. lakër grurit të ketë në dermis tone, forcon, qetësues, zbutjen, hidratues dhe barazimit. Falë aktive embrion gruri komponimet lëkura bëhet butë, i zhdërvjellët dhe i butë.
 4. Vaj grejpfrut ndihmon për të normalizuar aktivitetin e gjëndra dhjamor, pengon zgjerimin e poret, ndihmon zbardh dermis për të përmirësuar funksionin e kullimit, dhe si rezultat të parandaluar ndodhjen e puçrra fytyre.

komente të konsumit në maskë thonë se ai ka përforcuar me të vërtetë formulë të luftojnë me pika të zeza.

5Përparësitë

 • Krem ka një përbërje të 100% natyral.
 • Vitaminat fortë FORMULA dhe minerale fytyre maskë të zezë vepron 8 herë më efektive se sa mjete të tjera të ngjashme.
 • Rezultati është i dukshëm pas një përdorim të vetëm.
 • Ekspertët rekomandojnë blej Royal Black Mask krem ​​për këdo që ka probleme me lëkurën, sepse përbërja është e pasur me mjete provitamin B5. Është ky komponent aktive heq defektet në dermis.
 • Krem mund të arrijë efektin maksimal në një çmim të arsyeshëm.
 • reagime përdorues në maskë të zezë është e thënë të hiqet nga lëkura shpejt dhe painlessly, pa shkaktuar efekte anësore ose reaksione alergjike.

6Dozimin

Rezultati pozitiv i përdorimit të maska ​​fytyrë Royal Black Mask, komente të cilat janë lënë rregullisht në forume, të dukshme tashmë pas aplikimit të parë.

Duke blerë një maskë të zezë, të jetë i sigurt për të lexuar udhëzimet e aplikimit të saj të duhur. Metoda e aplikimit është shumë e thjeshtë:

 1. Shpërndani agjent shtresë uniforme trashë në zonën e pastruar më parë të lëkurës problem. Shmangni marrjen e krem ​​në zonën përreth zonave sy me flokët dhe zonat e dëmtuara.
 2. Prisni 25-30 minuta derisa maskë është plotësisht e thatë dhe ka marrë elasticitet. Gjatë kësaj kohe, përbërësit e saj aktiv depërtojnë thellë në poret e lëkurës dhe do të ketë një efekt terapeutik.
 3. Në fund të gjysmë ore rrjedhin lëvizjet hequr maskën nga fytyra e tij. Mbetjet nënkupton ujin pije.

maskë e zezë duhet të zbatohet në zonat e lëkurës problemi jo më shumë se 3 herë në javë. Për efekt maksimal, përdorni mjet në rrjedhën e një muaji.

7Ku për të blerë në Shqipëri?

Blej Royal Black Mask në Shqipëri mund të jetë vetëm në internet në faqen zyrtare të prodhuesit, ajo nuk është shitur në farmaci. Tani -50% zbritje kur urdhërimin online.

Ofrimit të kryhet në çdo mënyrë të përshtatshme për konsumatorin. Lista e vendeve ku ju mund të blejnë ofrimit FitoSpray: Shtetet e Bashkuara, Turqi, Tajlandë, Vietnam, Kinë, Pakistan, Indi, Japoni, Austri, Andorra, Shqipëria, Bjellorusia, Belgjika, Bullgaria, Bosnja dhe Hercegovina, Vatikani, Britania e Madhe, Hungaria, Gjermania, Gibraltar, Greqia, Danimarka, Irlanda, Islanda, Italia, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Maqedonia, Malta, Moldavia, Monako, Holanda, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, San Marino, Serbia dhe Mali i Zi, Sllovakia, Sllovenia, Ukraina, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Kroacia, Mali i Zi, B ehiya, Zvicra, Suedia, Norvegjia, Estonia
do të shfaqet comedones dhe mund të mbajtësit, të thatë, kombinim dhe madje edhe të lëkurës normale. Kjo ndodh për shkak të dietë të pahijshme, breshëri hormonale, ndikimin e faktorëve të jashtëm. Shmangur këtë problem një kanaçe pak. Sipas statistikave, 95% e popullsisë vuajnë nga probleme të tilla.

8Shqyrtime

ANN, 25 VJEÇ

SË PARI U PËRPOQ PËR TË KORRIGJUAR ME NJË MIK NË SHTËPI, AJO VETË VETËM URDHËROI KURS. AJO MENJËHERË ISHTE I BEFASUAR KËNDSHËM NGA PËRBËRJEN NATYRORE TË MASKË, DHE PËRDORIMI – NJË KËNAQËSI: GODITUR, HEQUR, PA SHERR DHE I POSHTËR, SI ME MJETE KONVENCIONALE. DHE REZULTATI ËSHTË ADMIRUAR KËSHTU NË PËRGJITHËSI: TË GJITHA PIKA TË ZEZA QË ISHIN NË HUNDË, U HOQËN NË PLENOCHKE. NË PËRGJITHËSI, KAM VENDOSUR PËR TË MARRË E DETYRUESHME E TIJ!


JULIA, ’34

I PËLQEN TENDENCAT E NDRYSHME KOZMETIKE. BLEJ BLACK MASK VENDOSUR NJËHERË E PA NJË SHPALLJE NË INTERNET. AJO KA KËRKUAR KOHË PËR TË PROVONI FILMIN MASKË NGA PIKA TË ZEZA, POR NUK MUND TË GJEJNË NJË MJET QË DO TË JETË E PËRSHTATSHME PËR ÇMIMIN, KISHTE NJË FABRIKË TË BAZUAR NË PËRBËRËSIT DHE KOMENTE TË MIRA. DHE KAM GJETUR! PAS APLIKIMIT TË LËKURËS ZI MASKË U BË E BUTË NË TË PREKUR, TË BUTË, SKUQJE DHE INFLAMACION JANË ZHDUKUR, PIKA TË ZEZA. PËRBALLEN TRANSFORMUAR DUKSHËM DHE REJUVENATED. UNË JAM I KËNAQUR PËR 100 PËR QIND!


REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
naturalness
SHARE
Previous articleCream Fungalor Shqipëri Zbritje-50%
Next articleCream MAXLIFT Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here