xhel titanTitan Gel Cream Gel për zgjerimin e penisit është zhvilluar nga laboratorët farmaceutike me ndihmën e mjekëve që specializohen në fushën e patologjisë. Drogës mund të zëvendësojë kirurgji.

Cilësia e jetës seksuale – një pjesë e rëndësishme e ideve të njerëzve për lumturinë. Në sferën intime të disa njerëzve ka glitches që lidhen me probleme fiziologjike, psikologjike ose sociale. Të rritur gjatësinë e penisit të ëndrrës së shumë, e guximshme edhe në kirurgji.

1Xhel veprimi

1. Gjatësia e penisit në fakt është rritur me disa centimetra.

2. penis bëhet më e fuqishme, të trasha.

3. zgjat dhe marrëdhënie. Njeriu merr një mundësi sa më shumë të jetë e mundur për të shtyrë momentin e ejakulimit para partnerit orgazmë.

4. çift jeta seksuale pikturuar në ngjyra të ndritshme, ajo sjell shumë më tepër kënaqësi për të dy partnerët.

penis

2Përbërja

Përbërja e Titan xhel përmban përbërësit natyral bimore zë të ulët që ndikojnë në sferën intime e njeriut. Lidhu traditat e mjekësisë popullore dhe teknologjisë moderne në krijimin e agjentëve terapeutik të aftë për të kryer mrekulli.

  • Grass Goryanka në latinisht quhet epimediumom. Gjermanët përmbajtur thërrasë një degëz me buds në formën e një kukudhët lule qiri dhe të ndershëm Kinezçe – barishte dhi. infuzion bimor ka një efekt pozitiv në potencë.
  • Ekstrakti i carangth gjemba stimulon prodhimin e testosterone hormon në mashkullore trupit
  • Peruvian Maca – Arma sekrete e Incas lashtë. Maca ekstrakt në krem ​​stimulon funksionin seksual, rrit lëvizshmëri spermes.
  • shtojcave elastin të rrisë ndjeshmërinë e receptorëve të lëkurës.
  • hydrolysates proteina dhe amino acidet ndihmuar penis për të rritur me shpejtësi në madhësi.

Të gjitha komponentët e krem ​​janë të sigurta, nuk shkaktojnë reaksione alergjike dhe acarim të lëkurës delikate të zonës intime.

33,5 cm në 4 javësh

  • 1-2 javë krem ​​aplikuar përmirësuar dukshëm funksion ngrerë. Kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale është rritur për 5-7 minuta.
  • 2-3 javë – madhësia e penisit në mënyrë të konsiderueshme rrit penis merr një formë anatomike e saktë.
  • 3-4 Java e kënaq rritur në 30 minuta kohëzgjatja e raportit seksual. Gjatë kësaj kohe, një njeri mund të shkaktojë një seri të orgasms në Zonjës, shtrirje orgazmë tuaj për 5-7 minuta.

4Udhëzime

Për të arritur efektin që ju duhet të përdorni xhel përditshme. Kursi i trajtimit – 4 javë. Për një gjysmë ore para xhel marrëdhënie seksuale është aplikuar për lëvizjet e zoti penisit masazh. Përbërësit aktiv në përbërjen e xhel shpejt absorbohet nëpërmjet lëkurës delikate në trup shpella. ekstrakte natyrore të rritur rrjedhjen e gjakut në penis. Natyrisht rritet anëtare në madhësi, bëhet më gjatë raportit seksual dhe orgazmës rritet. Një trajtim muaj penisit eshte rritur nga te pakten 3 cm.

5Ku mund të blej TitanGel në Shqipëri

lej TitanGel xhel në Shqipëri në internet me një zbritje 50% në faqen zyrtare, të efikasitetit të jashtëzakonshme për të vepruar në disa fronte.

Çmimi Titan Gel xhel për të rritur madhësinë e penisit është shumë më e vogël, kënaqësinë që ju keni për të marrë me vetëm një muaj e përdorimit të krem.

6Shqyrtime

Lexoni komente reale të konsumatorëve dhe mjekët rreth Titan Gel. Mundësi për të ndryshuar cilësisht jetën e tyre seksuale, të kthehet në një aventurë të mrekullueshme dhe të mrekullueshme meriton konsideratë të kujdesshme.

Mjeku sexologist, 18 vjet përvojë

rritja reale në gjatësi e penisit nga 2-3 cm për të ndihmuar pacientët të hequr qafe ndjenja e inferioritetit. Vetë-besim njeri në shtrat, duke treguar mrekullitë e zgjuarsi, durim. Përbërësit bimor në një krem ​​janë të sigurt dhe shumë efektive.

Michael ’33

Unë jam 15 vjet vazhdimisht krahasuar veten me djemtë e tjerë dhe shumë turp për dinjitetin e vet “të vogël”. Krem ka ndihmuar të bëhen më të sigurt dhe më të guximshme në kanë të bëjnë me gratë. Unë kisha një të dashurën që së shpejti do të bëhet gruaja ime.

Arnold 49 vjeç.penis titan xhel hammer i Thor (4)

Pakënaqësia me veten e tij, ose më mirë mungesa e një penis të vogël, e cila gati më çoi në vetëvrasje. Për të jetuar me një shëmtisë 13-centimetër nuk duan fare. Operacioni për të rritur unë nuk mund të përballojë. Ai ndihmoi gelTitan. Tani ndihem normal, madje edhe një djalë të ashpër.

7Rezultate

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
naturalness
Kredibiliteti i kompanisë
SHARE
Previous articleFresh Fingers Shqipëria Zbritje -50%
Next articleXhel HAMMER OF THOR Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here