Sistemi lumturi e flokëve në shtëpi

Bliss Hair Home System – restaurimin e flokëve për 5 ditë

Locion balsam Bliss Hair Home System i përshtatshëm për të dobësuar, përfundon ndarë. Ajo do t’i japë forcë shtesë dhe madhështi e curls. Drogës rrit llamba rrënjë dhe copes me problemin e humbjes së flokëve. Përbërja nuk peshojnë poshtë flokët dhe nuk krijon yndyrë shtesë.

1Vetitë

Locion balsam Bliss Hair Home System kundër humbjes së flokëve është bërë në bazë të Argan dhe liri vajrave, të cilat ndihmojnë të bëjë flokët e bindur dhe i butë, si dhe të kontribuojnë në shërimin e tyre.

2Veprimi

 • 1-2 javë – ju do të shihni se si janë flokët me shkëlqim dhe të qetë, procesi i ndalon ata të bien jashtë.
 • 2-4 javë – ju do të ndiheni si flokët e bindur. Drogës ndihmon për të përmirësuar strukturën e flokëve, formula forcim dhe të ushqyerit në bulbs rrënjë, si dhe qarkullimin e gjakut në lëkurë e kokës.
 • 4-6 javë – Bliss Hair Home System locion balsam kundër humbjes së flokëve jep kështjellën në flokë, ka humbur të gjitha shenjat e baldness, parandalon procesi i formimit të ndarë përfundon e flokëve, dhe flokët bëhet e njëjtë si në reklamat në TV, goditës fuqia fuqia, shëndeti, elasticitetit dhe kala.

3Ku për të blerë në Shqipëri?

Për shkak të paraqitjes së fundit në treg për të blerë Bliss Hair Home System balsam në Shqipëri në farmaci nuk mund të vetëm në internet në faqen zyrtare të prodhuesit me një zbritje 50%.

Pas skadimit të veprimit të çmimeve të aksioneve do të rritet ndjeshëm.

Në faqen zyrtare të kompanisë që të urdhërojë atë. Ju mund të merrni atë të dorëzohet në qytet dhe në vend për të bërë një pagesë.

4Përbërësit

Përgatitja është bërë në bazë të substancave aktive bimore. Locion nuk shkakton alergji në lëkurë e kokës, për të përballuar me herpes. Përbërësit aktiv të locion sigurojë vitamina shtesë ushqimore – follicles flokët dhe follicles.

Drogës përbëhet nga vajra esenciale, proteina, minerale. Burimet e plotë të prodhuara në bazë të ekstrakteve bimore, të tilla si:

 • avokadnogo;
 • gortsemnogo lulëzuar;
 • jonxhë-farë;
 • ligustikumno-Sichuan;
 • Centella aziatike;
 • vitamina.

Veprimi i substancave aktive:

 1. Aplikimi avokado ekstrakt promovon depërtimin thellë në lëkurë, dhe ku shpërndarja e përbërësit është kryer në një kompleks të vitaminës të elementeve F, E, D, B – grup. Kjo ndihmon për të zgjidhur problemet shumëfishtë. Lëkura pushon të jetë shumë e thatë dhe i krisur, zbokth ndodhë nuk është më, dhe flokët – vjeshtë.
 2. Jonxhë ekstrakt ndihmon për të ushqyer lëkurën. Ai është në gjendje për të përmirësuar procesin e qarkullimin e gjakut dhe për të siguruar rrjedhjen e gjakut në elementet folikulare flokëve.
 3. Perberja perfshin komponent në formën e një ekstrakti të Polygoni Multiflori. Ekspertët besojnë se drogën e saj antioxidant fuqishme dhe anti-anti-plakje. Efekti është një pengesë për humbjen e qelizave të flokëve dhe procesin e shfaqjes së flokëve gri.
 4. Midis substanca natyrale, dhe të përfshijë elementë në formën e një ekstrakti nga Centella Asiatica, të cilat kanë një stimulimin e komponentit sintezës kolagjeni përmirëson proces microcirculatory në sistemin e qarkullimit e lëkurës dhe pjesa kokë shkatërruar radikalet e lira. A nuk thatë lëkurën dhe flokët. Ai mbështet stimulim rritjen e flokëve.
 5. Për pjesën e përgatitjes është i ndezur dhe materiali ekstrakt nga ligustikuma sychualskogo të aftë për të në mënyrë efikase kondeksatnogo efekt në lëkurë e kokës. Ai kontribuon në përmirësimin e microcirculation të sistemit të qarkullimit të gjakut, toning, mikroraneny shëruese, siguri dhe rigjenerimin e sipërfaqes së lëkurës.

Gjithashtu përfshihen në locion përgatitje komplekse HotFlux, zhvilluar në laboratorin e kompanisë Hendel.

5Udhëzime për përdorim

Bliss Hair Home System locion balsam kundër humbjes së flokëve, ju mund të përdorni në shtëpi. Përshkrimi hap pas hapi procesin e aplikimit:

 1. Lani flokët tuaj me kujdes të veçantë duke përdorur një shampo të butë. Ju mund ta përdorni atë në lidhje me ajër të kondicionuar.
 2. flokët e thatë me një peshqir, dhe pastaj të zbatohet ilaçe, mos harroni të kalojnë një lëkurë të trajtojnë në kokën tuaj.
 3. Kur fërkim të drogës duhet të jetë i lehtë fërkoni lëkurën me fërkim për 2-3 minuta.
 4. Pas shpërndarjen uniforme të kokës, të lënë për të rrjep për deri në 15 minuta.
 5. Nuk ka nevojë për shpëlarje agjent. Përdor mjete styling dhe të thatë flokët me një tharëse flokësh.

Për të arritur efikasitetin maksimal të mjeteve të veprimit, ajo është e rekomanduar për të aplikuar teknikat e kursit të këmbimit. Çdo ditë ajo është aplikuar 3-4 herë gjatë një periudhe 2-3 mujore. Për të rregulluar efikasitetin e pritjes është e mundur për të përsëritur kursin e gjashtë muaj.

6Rezultatet e aplikimit

Locion do të ndihmojë për të arritur rezultatet e mëposhtme:

 • Përshpejtuar rritjen e flokëve.
 • Eliminimi lajka e flokëve.
 • Hiq skajet ndarë e flokëve.
 • Ushqyer lëkurën me substanca të dobishme.
 • Të përmirësuar strukturën e flokëve.

7Feedback nga konsumatorët dhe mjekët

Duke lexuar komente aktuale e konsumatorëve dhe mjekët për flokët Bliss Hair Home System, ju mund të shihni efektivitetin e drogës. Mjekët kanë thënë në lidhje me përfitimet kryesore:

 • përbërësit natyral;
 • çmim të arsyeshëm;
 • rezulton efektive në një normë më të shkurtër të aplikimit;
 • mungesa e reaksioneve alergjike drejtime;
 • Mundësia e përdorimit në lidhje me mjetet për vendosjen e flokëve;
 • Efekti kompleks.

BlissHair Aplikimi për restaurimin e flokëve kontribuon në arritjen e paraqitjes së tyre natyrore dhe të shëndetshme. komente reale të konsumatorëve dhe mjekë rreth Bliss Hair Home System për flokët pozitive.

Michael Rado, Doctor:

Shumë nga klientët e mi kanë qenë ankesa në flokët e problemit. Unë rekomandoj atyre locion balsam Bliss Hair Home System kundër humbjen e flokëve për shkak të kujdesit të tij revolucionare volosami.V Ai përbëhet nga elemente natyrore që ndihmojnë në forcimin e flokëve pa tharje dhe irrituese në lëkurë e kokës. Locion balsam Bliss Hair Home System kundër humbjes së flokëve – zgjidhja më e mirë për mbrojtjen e shëndetit dhe bukurinë e flokëve.

Ana, 25 vjeç

 Kur lindi fëmijën e parë, unë kam pas një mosfunksionim në trup ishte flokët e hollë. I kishte provuar gjithçka: nga popullore të teknikave sallon. Asgjë nuk ndihmoi. Pas duke parë komercial, duke treguar përfitimet balsam, kam vendosur të provoni. Disa javë pas fillimit të përdorimit, unë shoh efektin në qime të kalasë. Kaluar nëpër pritje kursit, sigurohuni që flokët ndalur bie jashtë, dhe të bëhet i fortë, i butë. Class !! Pas duke pritur për 2 muaj, unë do të përdorin atë përsëri për të rregulluar rezultatin.

Elizabeth, 37 vjeç:

Blerja locion Bliss Hair Home System I rekomanduar gruan e tij, kur humbja e flokëve aktiv. Unë vetë u frikësuar nga humbje të tillë, dhe shprehu shqetësime serioze në lidhje me potencialin për baldness. Duke përdorur një locion ishte i përshtatshëm dhe të lehtë: lani flokët tuaj, aplikoni, çdo gjë! Një muaj më vonë, problemi i humbjes së flokëve është zgjidhur pothuajse. Ajo ka filluar të rriten flokët e re u bë e trashë. Do të pritja deri në fund të një të rezultateve të gjatë dhe të besueshëm.

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
besueshmërinë Shitës
SHARE
Previous articleBactefort Shqipëri Zbritje -50%
Next articleGoji Cream Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here