krem goji

Goji Cream rrudhë – krem ​​për përtëritje

Në moshën e rritur, gratë kanë nevojë kozmetike efektive, duke u kujdesur për të lëkurës. Shfaqjen e rrudhave të para mund të vonohet për disa vjet, në qoftë se ju përdorni rregullisht një të mirë krem ​​anti-plakje. Përdorni krem ​​Goji Cream për përtëritje të fytyrës dhe kundër rrudhave të fytyrës.

Goji Berries janë të njohur edhe mjekësinë popullore si një mjet për përtëritje dhe shërimin e trupit. Pakërkues dhe të ftohtë-rezistente shkurre Goji quhet shpesh barberry kineze dhe manaferrat e kuqe zgjatur janë përdorur si një shtesë të shëndetshme dhe të shijshme ushqimore dhe drogës terapeutik.

Përbërja Goji Cream

Ne formulen krem ​​përmban vetëm substanca natyrale vegjetal. Ajo nuk përmban agjentë hormonale, ngjyra artificiale ose preservatives. Ekstrakti i manave pjekur – është një kompleks unik natyror i vitaminave dhe mineraleve.

 • acid hialuronik.
 • Kompleksi Antioxidant.
 • Fondet janë përgjegjës për rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

Konsistenca e dritës krem ​​dhe delikate. Ai shpejt dhe plotësisht të absorbohet në lëkurë pa lënë një mbetje ngjitet. Krem Goji erë të këndshme. aroma modest rafinuar duket frymëmarrje të freskët të natyrës.

Krem veprim

Përbërësit dhe vitamina në një krem ​​janë zgjedhur të tilla që kombinimi i tyre ka një efekt komplekse në lëkurë.

 • Betaine vepron në dermis thellë, rritjen sintezën e kolagjenit natyrore dhe elastin.
 • acid hialuronik mbush lagështi ndërqelizor hapësirë. Si rezultat, lëkura bëhet elasticitetin ri dhe linjat e bukura të zhduket.
 • Kompleksi Antioxidant mbron lëkurën nga bota e jashtme agresive, pengon veprimin e radikaleve të lira.
 • Iron përmirëson shkëmbimin e oksigjenit, kthen lëkurës një pamje të freskët, rinore.
 • Vitamina komplekse stimulon ndarjen aktive të qelizave të lëkurës, ndihmon në rinovimin e shpejtë e shtresat e sipërme të dermis.

Përdorimi i rregullt i krem ​​herë apo dy herë në ditë për një muaj tërësisht të transformuar pamjen, përmirëson ndjeshëm gjendjen e lëkurës fytyrës.

 • Në 1 jave e përdorimit lëkura dukshëm freshens fiton ish elasticitetin e tij.
 • Në javën e dytë – zbutur rrudhat e fytyrës.
 • 3 javë tërësisht larg thatësi, lëkura bëhet e butë dhe i butë.
 • Në javën e 4 të lëkurës duken disa vjet më të rinj.

Ku mund të blej Goji Cream në Shqipëri?

Ju mund të bleni Goji Cream në Shqipëri në internet në faqen zyrtare – zbritje çmimi -50%, sepse farmaci nuk mund të blejnë Goji Cream. Blerja e krem anti-plakje me ekstraktin e manaferrat goji në faqet e huaja mund të përfundojë në lot. Kujdes nga fakes, jo rreziqet shëndetësore. Në të vërtetë, përdorimi i mjeteve të falsifikuara mund të shkaktojë dëm të pariparueshëm në lëkurë.

Udhëzim

 1. Zhvishem lëkurën nga kozmetikë, i poshtër, duke përdorur një tonik, locion ose shkumë.
 2. Një sasi e vogël e krem ​​është aplikuar në lëkurë me lëvizje të butë masazh. Zona nën krem ​​sy të shpifjeve nuk është e nevojshme.
 3. Që depozitimin rinovimin fillon komplekse. Veprimi i krem ​​zgjat gjithë ditën.

Shqyrtime

mjeku cosmetologist

Materiale studimet laboratorike konfirmojnë efektivitetin e Goji Cream kundër rrudhave të fytyrës. Rezultati kryesor i përdorimit të krem ​​do të jetë moisturized mirë, të freskëta dhe elastike dermis, e cila nuk rrudhë.

Ann, ’34

Kam lëkurë të thatë. Në dimër, ai bëhet i ngadaltë dhe të shurdhër, me rrudha theksuara në qoshet e syve, në buzë dhe hundë. Unë u përpoq për të blerë krem ​​goji. Pas një jave të përdorimit mendonin se lëkura bëhet e butë dhe më e këndshme në të prekur. Unë shpresoj dhe rrudhave të shkojnë larg për një muaj.

Maria, 45 vjeç

Para se të arrijnë moshën e “manaferrat”, kam vendosur të provoni krem ​​kokrra të kuqe për përtëritje të lëkurës. Sigurisht muaj rezultat goditur. Përballen ndryshuar me të vërtetë dhe të bëhet më i vogël. Nëse jo për 10 vjet, pastaj 5 për sigurt. I këshilloj të gjithë, ajo do të vazhdojë të përdorë.

Rezultatet

Pas përdorimit të parë, ju do të vini re se Goji Cream bëjnë lëkurën më dinjitoz dhe të shëndetshme.

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
naturalness
besueshmërinë Shitës
siguri
SHARE
Previous articleBliss Hair Home System Shqipëria Zbritje -50%
Next articleKrem Varikosette Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here