Dynamite Fish Pheromone – kafshimi i aktivistëve të bait (peshkimi) + 25 kg peshk për 1 ditë

Dashamirët e peshkimit e dinë se çfarë kënaqësi i jep një kapje të pasur. Por rezultatet reale nuk përputhen gjithmonë me atë që pritet. A mund të përmirësohet peshkja pa përdorur mjetet e gjuetisë dhe metoda të tjera potencialisht të rrezikshme apo të ndaluara? Prodhuesit e peshqve të peshkut Dynamite Fish Pheromone për peshkim efektiv kanë dëshmuar se është e mundur. Një produkt inovativ bën të mundur marrjen e një kapjeje të pasur madje edhe nën kushtet e pafavorshme të motit. Tani çdo peshkimi do të jetë i suksesshëm pa dhunë mbi peshqit dhe tweaks të tjerë që rrisin ashpërsimin dhe dëmtojnë ekosistemin.

1Çfarë është Dynamite Fish Pheromone 

Çdo ëndërr gjahtar i kthimit me pre, e njëjta gjë mund të thuhet për peshkatarët. Natyrisht, amatorja për peshkim merr kënaqësinë kryesore në këtë proces, por askush nuk dëshiron të shkojë në shtëpi pa kapur. Një salcë e veçantë unike tërheq peshk nga këndet më të largëta të rezervuarit. Prandaj, edhe në mot të keq, mund të mbështeteni në një kapje të mirë.

Në karremin e Dynamite Fish Pheromone, anglers me përvojë dhe pronarët e fermave peshk janë të heshtur, sepse ata nuk duan peshkatarët e tjerë të dinë këtë informacion sekret. Zhvillimi tregon rezultate të mahnitshme, dhe kjo nuk shkakton asnjë dëmtim për peshkun ose pellgun. Përbërja e ushqyerit përbëhet nga substanca të veçanta që shkaktojnë që peshku të ndihet i uritur, dhe madje edhe peshku i ushqyer mirë është gati të nxitojë në grep.

2Përparësitë

Syri i peshkut Dynamite Fish Pheromone është i sigurt për mjedisin, i cili konfirmohet nga teste të shumta. Zhvillimi i patentuar bën të mundur që të dashuruarit e peshkimit të kthehen gjithmonë me kapje.

Produkti është i përshtatshëm për rezervuarët me çfarëdo përbërje uji. Produkti ka një efekt të drejtpërdrejtë në trurin e peshkut, duke e detyruar atë të kërkojë ushqim. Aktivizuesi i peshkimit Dynamite për peshkim bën të mundur rritjen e aktivitetit të peshkut edhe në presion të ulët atmosferik. Bio-komponentët e veçantë që përbëjnë produktin zgjojnë një oreks brutal, dhe aktivatori vepron në mënyrë të barabartë në grabitqarët dhe barngrënësit.

Produkti rrit ndjenjën e peshqve të gregariousness, në mënyrë që në fushën e ndikimit të aktivatorit të fillojnë të shfaqen tufa të tëra të peshkut. Rrezja e ndikimit të objektit është me të vërtetë e madhe. Është vërtetuar se peshqit, që nuhasin erën e substancave biologjike që përfshihen në ushqyerjen, mund të kapërcejnë disa kilometra për të arritur në ushqimin që e tërheq atë.

3Strukturë

  • Vakt i peshkut. Përgjegjës për integritetin e përbërjes së drogës, ka një efekt të theksuar detyrues.
  • Grimcuar grimcat e përbërësve të ëmbëlsirave. Përdoret për të dhënë aktivatorin një shije dhe erë të këndshme (të ëmbël, pak acid, i hidhur ose ndonjë tjetër).
  • Aditivët e shijes. Bëni substancën më “natyrale” dhe “natyrale”, kështu që mos e shkaktoni dyshimin e peshkut.
  • Attractants. Ata janë komponenti kryesor aktiv i objektit. Termi vjen nga fjala latine “attraho”, që përkthehet si “barazim për veten time”. Atraktantët janë substanca natyrale ose sintetike që shkaktojnë një reagim të menjëhershëm dhe inkurajojnë peshkun që të shkojë në burimin e erërave

4Metoda e veprimit

Kaleb Richardson (14 vjeç) krijoi një rekord të pabesueshëm. Ai arriti të kapë tonin blu që peshonte deri në 378 kilogram me Dynamite Fish Pheromone 

Disa peshkatarë krahasojnë parimin e veprimit të aktivuesit në peshk me ndikimin e valerian në macet. Produkti befasohet nga frika dhe e bën peshkun të shikojë për ushqim, duke harruar ndjenjën e vetë-ruajtjes. Dynamite është një zgjidhje e lëngshme llak që është shtuar në ujë para se të peshkimit. Produkti jep rezultate të shkëlqyera, pavarësisht nëse karrem përdoret kur peshkimi ose jo.

Syri për peshkun fillon të veprojë pothuajse menjëherë. Mbetet vetëm për të armatosur shufrën e peshkimit dhe për t’u përgatitur për një kapje të madhe. Shumë peshkatarë rishtar veçanërisht e çmojnë aktivatorin e Dynamite biting, sepse kjo ju jep mundësinë për të shijuar peshkimin e parë. Por të dashuruar me përvojë të peshkimit nuk e urrejnë rritjen e kapjes me ndihmën e një shtojce të veçantë biologjike. Produkti ndihmon jo vetëm për të rritur volumin e përgjithshëm të peshkut, por gjithashtu bën të mundur kapjen e një mostre me të vërtetë të vlefshme.

Produkti është universal dhe jep një rezultat të garantuar, pa marrë parasysh sezonin dhe kushtet atmosferike. Produkti është në dispozicion në çanta metalike me një kapacitet prej 5 ml. Një pjesë është e mjaftueshme për një peshkim të plotë. Paketa përfshin 5 pako, të cilat mbrohen nga një film i papërshkueshëm nga uji.

5Cila është çmimi dhe ku mund të blini aktivuesin Dynamite Fish Pheromone për një kapje të madhe?

Blej Activator Dynamite Fish Pheromone pickim në farmaci dhe në Amazon nuk mund, mund të jetë vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit me një zbritje 50%  në vendet e mëposhtme: United States, Turqi, Tajlandë, Vietnam, Kinë, Pakistan, Indi, Japoni, Austri, Andorra, Shqipëria, Bjellorusia, Belgjikë , Bullgaria, Bosnja dhe Hercegovina, Vatikani, Britania e Madhe, Hungaria, Gjermania, Gibraltar, Greqia, Danimarka, Irlanda, Islanda, Italia, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Maqedonia, Malta, Moldavia, Monako, Holanda, Norvegjia, Polonia , Portugali, Rusi, Rumani, San Marino, Serbi dhe Zi Oia, Sllovakia, Sllovenia, Ukraina, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Kroacia, Mali i Zi, Republika Çeke, Zvicra, Suedia, Norvegjia, Estonia.

Çmimi me një zbritje 50% është vetëm 49 euro. Zbuloni në faqen zyrtare!

Pak minuta pas dërgimit të formularit, operatori i thërret blerësit, i cili specifikon të gjitha detajet e rendit dhe informon kohën e parashikuar të dorëzimit (mesatarisht 2-3 ditë). Të gjitha mallrat në vend janë të certifikuara dhe urdhrat për blerjen e tyre janë pranuar gjatë gjithë kohës. Dërgimi kryhet nga kompania e transportit. Pagesa për marrjen e mallrave  (paratë në dorëzim).

6Udhëzim

5 ml të ilaçit është e mjaftueshme për 2-2,5 kg të fekondimit. Pheromone Dynamite është e përzier me joshjen dhe përzierja rezultuese përdoret në mënyrën e zakonshme. Për kapjen e peshqve grabitqar është e mjaftueshme për të mbajtur artificial në një zgjidhje me një aktivator. Drogës është edukuar në ujë, karrem është hedhur aty, dhe më pas është i lidhur në grep.

7Ku mund ta përdor atë?

Dinami Dinamit është një karrem absolutisht universal. Është i përshtatshëm për peshkim në një shumëllojshmëri të kushteve:

  • në organet e freskëta dhe ujërat e kripura të çdo madhësie;
  • në temperatura të ndryshme të ujit, në çdo kohë të ditës, gjatë stinëve të ngrohta dhe të ftohta;
  • për të gjitha llojet e peshqve – lumi, deti, paqësor dhe grabitqar.

 

8Reagime nga klientët e vërtetë

AGAMEMNONI (GREQI):  KUR KUPTOVA PËR EKZISTENCËN E KËTIJ ILAÇI, NUK E BESOVA. PO, KA QENË NË JETËN TIME TË GJITHA LLOJET E FEKONDIMIT TË VEÇANTË, POR PAS TYRE KAPJA ËSHTË 10 HERË MË SHUMË – KJO DEFINITIVISHT NUK ISHTE. DHE ME AKTIVATORIN ITALIAN NË DITËN E PARË ARRITA TË KAPJA NJË PIKE 15 KILE. SË BASHKU ME BIJTË E SAJ E NXORRËN JASHTË. POR DOLI SE KY ISHTE VETËM FILLIMI. PAS ÇDO PESHKIMI UNË TANI VIJNË ME NJË KAPUR TË TILLË QË JU MUND TË SIGURTË TË SHKONI NË TREG DHE TË SHESË. KAQ SHUMË PESHQ, MADJE AS KU TË VIHET, TASHMË KA USHQYER GJITHË FAMILJEN DHE TË AFËRMIT. AKTIVIZUESI PAGUAN PËR VETE MENJËHERË. I PËRDORUR PËR TË SHKUAR NË REZERVUARET E UJIT TË PAGUAR, DHE TANI KAM ARRITUR TË MBLEDHË NJË KAPUR TË TILLË NË PUBLIK SE FSHATARËT JANË ZILI E SPOTE.

MAREK (POLONI):  UNË PESHK HERË PAS HERE, UNË NUK KAM KOHË PËR PESHKIM TË PLOTË, KËSHTU QË UNË DO TË DOJA TË PAKTËN ME DISA KAPUR. DHE NGANJËHERË NDODH QË JU NUK MERRNI ASGJË NË TË GJITHA. ME AKTIVATORIN, GJITHÇKA ËSHTË KREJT E NDRYSHME. TANI ÇDO UDHËTIM PËR PESHQIT PËRFUNDON ME NJË KAPJE TË MADHE. MIQTË THONË SE ËSHTË PESHKIMI, KUR PESHKU HEDH MBI TY! DHE UNË JAM I KËNAQUR. EPO, NUK MUND TË LEJOJ QË TË KALOJ GJITHË PESHKIMIN NË FUNDJAVË DHE TË MOS SJELL ASGJË. DHE ME SALCË ITALIANE TË LARTË PËR DISA ORË, UNË MBUSHUR REZERVUARIN E PLOTË.

9Shqyrtime të mira dhe të këqija të peshkatarëve rreth Dynamitit

Përbërësi kryesor i Dynamite është tërheqës. Këto substanca me origjinë natyrale ose sintetike veprojnë drejtpërsëdrejti në instinktet e peshkut, duke e bërë atë të noton në grep.

ALBERTO (SPANJË). MIQTË E MI DHE UNË KAM NJË TRADITË TË VJETËR – PËR TË SHKUAR NË PESHKIM GJATË FUNDJAVËS. NATYRISHT, REZULTATI NUK ËSHTË NË VENDIN E PARË, POR AKOMA JU DONI NJË KAPJE TË MADHE. AJO QË NËNKUPTON VETËM QË NUK KEMI PROVUAR, ASGJË MË EFIKASE SE DYNAMITI NUK U GJET. MJAFTON NJË PAKETË PËR GATI DY MUAJ. VLEN AKTORJA NË MËNYRË TË LIRË, POR EFEKTI ËSHTË 100%. ÇDO HERË QË KTHEHEMI ME TRUNGJE TË PLOTA. PESHKIMI ËSHTË BËRË JO VETËM I KËNDSHËM, POR EDHE PRODUKTIV.

ADRIANO (ITALI, SICILIA). PASI ME NJË MIK, KEMI MARRË PËR TË SHKUAR PESHKIMIT. UNË NUK KAM QENË I PESHKIMIT PËR NJË KOHË TË GJATË, POR KAM MENDUAR SE AI NUK E KISHTE HUMBUR AFTËSITË E TIJ. NE JEMI TË VENDOSUR 20 METRA NGA NJËRI-TJETRI. I KTHEHET RRETH, DHE AI TASHMË KISHTE NJË KOVË TË PLOTË, NDËRKOHË QË, SIÇ E KAM VETËM NJË KRAP I VOGËL. E PRA, UNË MENDOJ SE DIÇKA NUK ËSHTË SE ARTIFICIAL ËSHTË NJË E ZAKONSHME, DHE PESHKU DERI TANI. AJO REZULTON, AI E KISHTE PËRZIER ME ACTIVATOR TYRE DYNAMITE, UNË U OH JO NUK DËGJUAR EDHE. E PYETA PËR NJË QESE, DHE PASTAJ AJO FILLOI. UNË KAM ARDHUR NË SHTËPI ME NJË TRUNGU TË PLOTË, GRUAJA E TIJ ISHTE NË SHOK. NJË MIK MË DHA NJË LIDHJE ME NJË FAQE KU JU MUND TË BLINI ACTIVATOR, TANI E PËRDORIN ATË ÇDO HERË, SI PESHKIMI USHQIMIT.

ALEKSANDËR (FRANCË, NICE),. “KUR SHOKU IM DHE NJË MIK NË NJË MOTOR VOZITËN NATËN PËR KARAVIDAT PËR T’I ÇUAR NË NJË STALLË LOKALE, VETËM NË RAST, ATA MORËN ME VETE DISA SHUFRA PESHKIMI. NE MENDOJMË PËR VETEN, PAPRITMAS DIÇKA DO TË KAFSHOJË. SEPSE NE DO TË DORËZOJMË KARAVIDHE, DHE NESËR PAS LIGJËRATAVE NUK KA ASGJË TJETËR PËRVEÇ DUMPLINGS. POR NË QOFTË SE VESHËT … E PRA, NË PËRGJITHËSI, ARRITI, ZHVESHUR PËR KARAVIDHE, DHE PASTAJ NJË MIK THOTË SE NJË DITË NJË MIK I DHA ATIJ NJË QESE E DYNAMITE EFFECT. HODHI KARREMIN DHE FILLOI TË KAPTE. NË PËRGJITHËSI, DHE KARAVIDHE KAPEN DHE PESHQIT. VESHI DOLI I SHIJSHËM! ”

MATHIAS (NORVEGJI)
“KAM VENDOSUR TË SHKOJ NË NJË UDHËTIM PESHKIMI DISI. PËR TË QENË I SINQERTË, PESHKATARI NUK ËSHTË ABSOLUTISHT ASGJË PREJ MEJE. POR MIQTË E KËSHILLUAR PËR TË BLERË DYNAMITE, DUKE GARANTUAR NJË KAPUR TË MIRË. AI E SHQYRTOI, NDONËSE NUK DONTE TË PAGUANTE NJË SHUMË TË TILLË. ARRITI NË VEND, ZHYTUR KARREM NË NJË ZGJIDHJE, MBJELLË, UNË RRI DUKE PRITUR. ASGJË! VENDOSA PASTAJ TË HEQ DORË NGA NJË KARREM I VOGËL, AI NDIHMOI MJAFT SHPEJT. CRY SHKOI! KAM KAPUR 10 KG PESHQ NË GJYSMË DITE. TANI DO TË KALOJ MË SHPESH. ”

AKSEL (SUEDI)

“DINAMITI GJENDET NË ÇANTA TË VOGLA METALIKE TË DENDURA, KA NJË ERË TË THEKSUAR PAKSA TË THEKSUAR, LEHTË TË HOLLUAR ME UJË TË ZAKONSHËM. KUR PËRDORET NË NJË REZERVUAR PESHKU TREGUAR INTERES NË RRITJE NË KARREM, KAPUR TEJKALUAR ZAKONSHME. ËSHTË E VËSHTIRË TË THUASH NËSE PESHKATARËT NË TË NJËJTËN BREGDET DO TË KËRKOJNË. VETËM NË RAST, REKOMANDOHET TË ZGJIDHNI VENDE TË IZOLUARA. ËSHTË IDEALE PËR TË UDHËTUAR NË NATYRË ME TË GJITHË FAMILJEN, NË MËNYRË QË TË MARRË NJË PUSHIM NGA NGUTJE DHE NXITIM TË QYTETIT. DHE AKTIVATORI DO TË PUNOJË COOL! PESHKIMI I SUKSESSHËM PËR TË GJITHË »

HELEN (SPANJË). SINQERISHT, AJO PERSONALISHT NUK E PA SE SI FUNKSIONON KY AKTIVIST, POR BABAI IM (NJË PESHKATAR “NGA PERËNDIA”) POTHUAJSE U HODH SI NJË FËMIJË KUR I DHASHË ATIJ. AI THOTË SE ËSHTË NJË GJË E MREKULLUESHME. DHE NËNA IME VETËM SA PSHERËTIU RËNDË … SEPSE AJO PO PASTRONTE PESHKUN E SAJ.

LUIS (PORTUGALI). PESHKIMI ËSHTË VETËM DOBËSIA IME! GRUAJA DHA DORËHEQJEN, POR ME KUSHT QË PAS SAJ NË SHTËPI DO TË JETË PATJETËR NJË PESHK. FALË KËTIJ AKTIVATORI, TANI ËSHTË E PAMUNDUR ÇDO PESHKIMI.

YURI (RUSI). AKTIVIZUES SHUMË I MIRË. FALË TIJ HOBI IM PËR PESHKIM ËSHTË BËRË SHUMË MË MIRË. UNË U BË NJË DASHNOR I VËRTETË I PESHKIMIT, SEPSE PESHQIT KAPEN NË DY HERË. NUK E PRISJA NJË EFEKT TË TILLË.

REVIEW OVERVIEW
efikasitet
çmim
cilësi
Shqyrtimet e peshkatarëve
SHARE
Previous articleReCardio Shqipëri Zbritje -50%
Next articleBioretin Shqipëri Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here