1ReCardio – do të shpëtojë nga hipertensioni për 14 ditë

Droga ReCardio – një ilaç natyral, i projektuar për të normalizuar presionin dhe për të rivendosur enët. Hipertensioni është një goditje e vërtetë e shoqërisë moderne, deri në 30% e popullsisë së rritur në botë vuan nga kjo sëmundje. Me moshën, prevalenca e sëmundjes rritet vetëm dhe nga mosha 60 vjeç, presioni i lartë i gjakut diagnostikohet nga çdo pacient i dytë që kërkon kujdes mjekësor.

Hipertensioni është një sëmundje shumë e fshehtë. Patologjia për një kohë të gjatë shkon pa simptoma të rëndësishme, duke ushtruar një efekt shkatërrues në sistemin kardiovaskular. Si rezultat, me kalimin e kohës shfaqen komplikime serioze, të cilat shpesh shkaktojnë vdekje. Në 90% të rasteve, hipertensioni provokon një atak në zemër, çon në një bllokim të enëve të gjakut, gjë që rrit rrezikun e hemoragjise cerebrale (goditje në tru). Komuniteti mjekësor në mbarë botën po lufton me manifestimet e sëmundjes dhe industria farmaceutike po përmirëson ilaçet që mund të ndalojnë zhvillimin e hipertensionit.

2Hipertensioni: cili është rreziku i sëmundjes dhe sa e dobishme është ReCardio?

Hipertensioni ose hipertensioni është një gjendje në të cilën një rritje e vazhdueshme e presionit të gjakut në 140/90 mm Hg është vërejtur në një person. Art. dhe më të larta. Arsyeja për një gjendje të tillë mund të jetë një numër faktorësh: çrregullime të sistemit endokrin, çrregullime hormonale, obeziteti, sëmundjet e organeve të brendshme, dietë të varfër, zakone të këqija, stresi, dhe kushteve të pafavorshme edhe mjedisore. Sulmet e sëmundjes dëmtojnë seriozisht shëndetin e një personi dhe deklarojnë veten e tyre simptomat e mëposhtme:

 • Sulme të shpeshta të dhimbjeve të kokës;
 • Dobësi kronike, lodhje, keqtrajtim;
 • Pagjumësia dhe përgjumja shoqëruese gjatë ditës;
 • Shfaqja e nervozizëm ose apati;
 • Ënjtje në fytyrë;
 • Shfaqja e pikave të zeza (fluturon) para syve ose vizioni i paqartë në kohën e sulmit;
 • Zhvillimi i aritmisë (rrahja e shpejtë e zemrës);
 • Rritja e djersitje.

Dhimbjet e kokës me hipertension mund të ndodhin papritur, pa një dashuri të qartë për një kohë të caktuar të ditës. Pacientët vërejnë shfaqjen e hidhërimit në pjesën e prapme të kokës, ndjenjën e pulsimit, ndjenjat e raspiraniya në kokë dhe vini re se dhimbja mbulon kokën me një shtrëngim të ngushtë. Ndjesitë e dhimbshme rriten edhe me vështirësi të vogla fizike, duke kollitur ose duke e përkulur kokën. Një gjendje e tillë mund të shoqërohet nga dhimbja në zemër, përkeqësimi i gjendjes psikologjike, zhurma në veshë, dëmtimi i shikimit.

Nëse vëreni të paktën një nga simptomat e mësipërme, mos vononi vizitën tek mjeku. Sulmet e hipertensionit janë shumë të rrezikshme, ato mund të çojnë në bllokimin e enëve të gjakut dhe të shkaktojnë një atak në zemër ose goditje në tru. Në respektimin e të gjitha rekomandimeve të mjekut, duke bërë një mënyrë të shëndetshme jetese dhe marrjen e rregullt të agjentëve mjekësorë, hipertoni jetojnë një jetë të keqe.

Problemi kryesor është se shumë ilaçe nga presioni i lartë i gjakut kanë shumë kundërindikacione dhe efekte anësore. Prandaj, detyra më urgjente për pacientin është zgjedhja e ilaçeve optimale që do të ndihmojnë për të përballuar sëmundjen pa shkaktuar ndonjë dëm për shëndetin. ReCardio nga presioni i plotëson të gjitha këto kërkesa dhe me efektin maksimal terapeutik ka një minimum të kundërindikacioneve.

3Strukturë

ReCardio përfshin një kompleks unik të komponentëve natyrorë:

 • ekstrakte bimore  (Wort Shën Gjonit, shelg, xhinko biloba, gështenjë kali) të ndihmojë për të zbutur efektet e stresit, eliminimin e nervozizëm dhe ankth. Ata përballen me nervozizëm dhe çrregullime gjumi, kanë një efekt qetësues dhe të lehtë analgjezik .
 • Ekstrakt nga gjilpëra dhe leh larsh . Përmban acide organike, taninet, bioflavonoidet, vitaminat. Të gjitha këto komponente janë efekti më i favorshëm në gjendjen hypertensive si ato kontribuojnë në pastrimit anije të trupit dhe largon toksina dhe për të përmirësuar funksionin kardiak.
 • Përqendrohuni nga rojat e maral (pantov).  Substanca nxjerrë nga Antlers dre ka veti të veçantë terapeutike, ajo zvogëlon nivelin e kolesterolit në gjak, forcon enët e gjakut, përmirëson proceset metabolike dhe të vonojë plakjen e organizmit.
 • Helmet e bee . Ky komponent përmirëson qarkullimin e gjakut, parandalon formimin e clots gjakut në enët, heq puffiness, forcon muskujve të zemrës.

Kjo përbërje është përparësia kryesore e drogës inovative. Mungesa e substancave kimike, natyraliteti, prezenca e komponentëve biologjikisht aktivë, siguron siguri, forcon imunitetin, rikthen shëndetin e enëve të gjakut dhe eliminon shkaqet kryesore që provokojnë manifestime hipertensionale.

4Si funksionon ReCardio?

Përbërja ekologjikisht e pastër e ilaçit i butë normalizon të gjitha proceset vitale në trup dhe nga ditët e para të pacientëve të pranimit vërejnë një numër ndryshimesh pozitive:

 1. Presioni arterial kthehet në normën fiziologjike;
 2. Dhimbjet e kokës ulen;
 3. Shkalla e zemrës normalizohet;
 4. Shfaqjet neurotike zhduken, vendos ëndrra;
 5. Anijet janë forcuar dhe pastruar nga toksinat;
 6. Redukton nivelin e sheqerit dhe kolesterolit në gjak;
 7. Përmirëson metabolizmin, zvogëlon peshën;
 8. Redukton rrezikun e mpiksjes së gjakut.

Një avantazh i rëndësishëm i drogës është butësia e veprimit. Pas marrjes së pilulës, presioni zvogëlohet gradualisht (për disa orë), dhe nuk ulet ndjeshëm, gjë që është shumë e dëmshme për trupin. Pacienti ndjehet mirë dhe kursi i mëpasshëm i trajtimit rregullon rezultatin e arritur dhe përjashton kërcimet e rrezikshme të presionit.

Përdorimi i rregullt i drogës kontribuon në përmirësimin e përgjithshëm të trupit, përshpejton heqjen e toksinave dhe toksinave, rikthen dhe forcon funksionet e sistemit nervor dhe endokrin.

5Kur ju jeni të përshkruar një ilaç?

Indikacionet për përdorimin e ReCardio janë këto shtete:

 • Hipertensioni arterial 1 dhe 2 gradë;
 • Kërcënimi i një sulmi në zemër apo goditje në tru;
 • Simptomat e aterosklerozës:
 • Çrregullime vaskulare;
 • Sëmundje varikoze, simptoma të tromboflebitit dhe trombozës.

Lënda është e përshkruar jo vetëm për trajtim, por edhe si parandalim i kushteve të tilla. Mund të merret me dobësimin e funksioneve të sistemit imunitar, meqë përbërësit natyralë që e përbëjnë, kontribuojnë në forcimin e mbrojtjes së trupit.

6Contraindications

Ashtu si çdo ilaç, ReCardio është kundërindikuar në individë të prirur ndaj reaksioneve alergjike. Pasi që preparati përmban helmin e bletës, përdorimi i drogës nuk rekomandohet për mbindjeshmëri ndaj produkteve të bletëve. Ndryshe nga kimikatet, ReCardio nga hipertensioni karakterizohet nga një minimum contraindications, ky mjet nuk mund të merret në rastet e mëposhtme:

 • Intolerancë individuale ndaj komponentëve të drogës;
 • Hipotensioni arterial (presioni i ulët i gjakut)

Gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji, ilaçi mund të merret me kujdes dhe nën mbikëqyrjen e mjekut.

7Udhëzime për përdorim

ReCardio është një ilaç efektiv, efekti terapeutik i të cilit është për shkak të ekstrakteve të tij të bimëve mjekësore, bioflavonoideve dhe komponentëve të tjerë natyrorë. Para fillimit të trajtimit lexoni me kujdes udhëzimet për përdorim ReCardio dhe konsultohuni me një mjek, duke rënë dakord me të përdorimin e drogës. Specialisti mund të miratojë përdorimin e ilaçeve si një agjent i pavarur, ose ta përfshijë atë në trajtimin kompleks të hipertensionit dhe individualisht të zgjedhë regjimin optimal të trajtimit.

Çdo paketë ReCardio përmban udhëzime për përdorim që përshkruajnë në detaje përbërjen, vetitë dhe mënyrën e zbatimit të përgatitjes. Regjimi standard i trajtimit parashikon marrjen e 1 tabletë tri herë në ditë për 14 deri në 30 ditë. Kohëzgjatja e trajtimit dhe dozën e barit mund të ndryshojnë në varësi të gjendjes së pacientit dhe ashpërsia e hipertensionit. Mjeku i ngarkuar duhet të bëjë rregullimin. Nëse është e nevojshme, kursi i trajtimit mund të përsëritet pas një pushimi të shkurtër.

8Përfitimet e drogës

Ndër përparësitë kryesore të drogës, ekspertët theksojnë tolerancën e lehtë dhe sigurinë e plotë të ilaçit. ReCardio nuk ushtron një efekt të dëshpëruar në sistemin nervor, nuk ngadalëson shpejtësinë e reagimit dhe përqendrimin e vëmendjes, nuk shkakton ndjenjën e përgjumjes dhe frenimit.

Përdorimi i drogës jo vetëm normalizon presionin dhe përmirëson funksionimin e sistemeve vitale të trupit, por gjithashtu ndihmon në përballimin e faktorëve të stresit, lehtëson stresin psikologjik, përmirëson mirëqenien, lehtëson pagjumësinë.

Komponentët aktivë të drogës stimulojnë aktivitetin kardiak, përmirësojnë gjendjen e enëve të gjakut, parandalojnë formimin e mpiksjes së gjakut dhe eliminojnë faktorë të tjerë që shkaktojnë simptomat e hipertensionit. Në të njëjtën kohë, rënia e presionit ndodh pa probleme, gjë që nuk shkakton komplikime dhe përkeqësim të gjendjes së pacientit.

Marrja e rregullt e drogës përmirëson metabolizmin, zvogëlon sheqerin në gjak, ndihmon në parandalimin e formimit të kolesterolit “të keq”. Si rezultat, humbje peshe ndodh, oreksi kthehet në normalitet dhe një person mund lehtë pjesë me paund shtesë. Në këtë rast, ilaç homeopatik nuk shkel sistemin e tretjes nuk ka një efekt negativ në microflora të stomakut, dhe ndryshe nga shumë prej barnave toksike nuk kanë efekt të dëmshëm në mëlçi. ReCardio do të thotë nuk ka efekte anësore, nuk ka contraindications dhe është e kombinuar edhe me marrjen e droga të tjera, kështu që është gjithmonë e mundur për të përfshirë në trajtimin e hipertensionit plotë.

9Ku mund të blej ReCardio – në farmaci apo në faqen zyrtare?

Shumë pacientë po pyesin se ku mund të blihet ReCardio me një çmim të volitshëm? Është mirë të porositni drogën në faqen zyrtare të prodhuesit, sepse vetëm në këtë rast ju do të merrni një garanci për origjinalitetin dhe cilësinë e produktit terapeutik. Nuk është e vështirë të vendosni një urdhër, duhet të bëni një kërkesë, pas së cilës konsulenti do t’ju kontaktojë dhe do të specifikojë detajet e dorëzimit. Ju mund të merrni parcelën me ilaçin në zyrën postare, ose dërgoni porosinë direkt në banesë. Pagesa bëhet pas pranimit. Tani ju mund të blini ReCardio në një farmaci, por pa zbritje.

Për të mos u futur në një rreme, ju duhet të blini ReCardio vetëm në faqen zyrtare të internetit të prodhuesit me një zbritje prej -50%.

Dorëzimi ReCardio kryhet në të gjithë botën. Dorëzimi në Evropë:

 • Bullgaria (Sofje, Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Pleven, Dobriç, Sliven, Shumen)
 • Hungary (Budapestit, Debrecen, Szeged, Miskolc, Nyíregyháza, Kecskemét, Székesfehérvár, Szombathely)
 • Germany (Berlin, Hamburg, Mynih, Këln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Bremen, Leipzig, Dresden, Hanover)
 • Greqi (Athinë, Selanik, Patras, Heraklion, Larisa, Volos, Acharnes, Chania, Ioannina, Halkida, Trikala)
 • Spanjë (Madrid, Barcelona, ​​Valencia, Sevilla, Zaragoza, Malaga, Murcia, Palma de Mallorca, Bilbao, Alicante, Cordoba, Valladolid, Vigo, Gijon, Hospitalet, La Coruña, Santa Cruz de Tenerife, Cartagena)
 • Italia (Roma, Milano, Napoli, Torino, Palermo, Genoa, Bologna, Florence, Bari, Catania, Venecia, Verona, Messina, Padova, Trieste, Brescia, Parma)
 • Qipro (Larnaca, Limasol, Nikosia, Paphos)
 • Poloni (Varshavë, Krakov, Lodz, Wroclaw, Poznan, Gdansk, Lublin, Katowice, Bialystok, Gdynia, Bydgoszcz, Plock, Bielsko-Biala)
 • Portugalia (Lisbona, Porto, Coimbra, Braga, Evora, Faro)
 • Rumani (Bukuresht, Iasi, Cluj-Napoca, Timisoara, Constanta, Craiova, Galati, Brasov, Ploiesti, Braila)
 • France (Paris, Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Strasburg, Montpellier, Bordeaux, Lille, Rennes, Reims, Le Havre, Saint-Etienne, Toulon, Grenoble, Dijon, Avignon, Versailles)
 • Kroacia (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Slavonski Brod, Karlovac, Varazdin, Shibenik)
 • Republika Çeke (Pragë, Brno, Ostrava, Plzen, Liberec, Olomouc, Usti nad Labem, Hradec Královë, Pardubice, Opava, Karlovy Vary)
 • Zvicra (Zürich, Gjenevë, Bazel, Bernë, Lozanë, Winterthur, St. Gallen, Lucerne, Lugano, Biel)
 • Letoni
 • Lituani
 • Estoni

10Shqyrtime të klientëve

Shqyrtimet për ReCardio konfirmojnë efektshmërinë dhe sigurinë e saj, dhe pajisja mjekësore është përgjigjur pozitivisht jo vetëm nga konsumatorët e zakonshëm, por edhe nga mjekët. përgjigjet pozitive tregojnë se të drogës siguron shërim të plotë të trupit, stabilizon presionin, eliminon simptomat e aritmia, angina, neuroses, ndihmon në rivendosjen e të folurit dhe kujtesën pas goditje në tru.

Pavarësisht nga fakti se komentet negative rreth një ilaç janë praktikisht mungon në disa forume të internetit takohen periodikisht mesazhet, ku njerëzit janë duke i kërkuar pyetjen – «ReCardio – një tjetër mashtrim apo të vërtetë” Ndoshta është e drejta për të ditur sa më shumë informacion në lidhje me ilaçet që ju do të blejë . Le të kuptojmë së bashku se pse droga ka fituar besim dhe është me të vërtetë një ilaç efektiv për hipertensionin.

 1. Disponueshmëria e të gjitha certifikatave të nevojshme,
 2. Drogës është absolutisht e ligjshme, edhe pse me një çmim të tepërt që mund të blini në barnatore,
 3. Përbërja absolutisht e natyrshme,
 4. Shumë komente pozitive
 5. Drogës është zhvilluar dhe testuar për rreth 8 vjet dhe vetëm pas kësaj ajo shkoi në shitje
 6. Efikasiteti i provuar

STRESI I VAZHDUESHËM NË PUNË, PROBLEMET NË FAMILJE DHE PËRKEQËSIMI I LIDHUR ME SËMUNDJET KRONIKE, ÇUAN NË PRESIONIN QË FILLOI TË GALOPONTE. KISHTE DHIMBJE KOKE TË VAZHDUESHME, U NDJEVA E THYER, E LODHUR, NUK FLE MIRË DHE VUAN NGA SËMUNDJE TË NDRYSHME. KASHTË E FUNDIT ISHTE DHIMBJE NË ZEMËR, UNË KAM PËR TË THIRRUR NJË AMBULANCË, DHE PASTAJ TË MARRË NJË PUSHIM MJEKËSOR.

NË PRITJE, MJEKU THEKSOI TENSION TË LARTË DHE PARALAJMËROI SE NJË KUSHT I TILLË ËSHTË KONSIDERUAR PREINFARCTION, PRA, NJË NEVOJË URGJENTE PËR TË MARRË MASA PËR TË STABILIZUAR PRESIONIN. SPECIALISTI REKOMANDOI MARRJEN E DROGËS ReCardio. KY ËSHTË NJË ILAÇ NATYRAL DHE I SIGURT HOMEOPATIK QË NUK SHKAKTON REAKSIONE NEGATIVE. KURSI GOLF E TRAJTIMIT UNË FILLUAN TË NDJEHEN SHUMË MË MIRË, UNË KAM QENË SHUMË I HABITUR, SEPSE KAM PËRDORUR PËR TË MOSBESIMIT PËR MJETET JURIDIKE HOMEOPATIK. PRESIONI KTHYER NË NORMALE, ARITMI ZHDUK, UNË U BË MË E QETË DHE MË TË SIGURT. NJË MJET I SHKËLQYER, DHE MË E RËNDËSISHMJA – JO TOKSIKE.

Helena, Spanjë

UNË PUNOJ NË NJË NDËRMARRJE ME KUSHTE TË DËMSHME TË PUNËS, KUSHTET E PUNËS JANË TË VËSHTIRA. KOHËT E FUNDIT, DHIMBJET E KOKËS U TORTURUAN, ISHIN KAQ INTENSIVE SAQË GJATË SULMIT GJITHÇKA RRETH E RROTULL NDIHEJ SI NË NJË MJEGULL, VIZIONI U BË I PAQARTË, DHE PARA SYVE TUAJ U SHFAQËN “FLUTURON” E ZEZË. NË KLINIKËN E DEPARTAMENTIT, MJEKU MATTE PRESIONIN, I CILI DOLI TË JETË SHUMË I LARTË (210/100).

MJEKU-TERAPISTI REKOMANDOI MJETIN NATYROR ReCardio, DUKE THËNË SE KJO DO TË NDIHMOJË NË NORMALIZIMIN E PRESIONIT PA PASOJA TË DËMSHME PËR SHËNDETIN. UNË PI KËTË KURSE MJEKËSORE DHE NDIHEM MIRË, DHIMBJE KOKE NUK SHQETËSOHEN MË.

Andreas, Gjermani

NGA HIPERTENSIONI UNË VUAJ RRETH 5 VJET, GJATË KËSAJ KOHE UNË U PËRPOQA NJË BANDË E BARNAVE TË NDRYSHME. POR TË GJITHË KISHIN SHUMË KUNDËRINDIKACIONE DHE SHPESH SHKAKTUAN REAGIME ANËSORE. KOHËT E FUNDIT MËSUAR PËR NJË ILAÇ TË RI PËR HIPERTENSION ReCardio, UNË TË KËRKUAR PËR TË BLERË NË FILLIM NË NJË FARMACI NË SHËN PETERSBURG. POR NË TË ARDHSHËM NUK ISHTE, ISHTE E NEVOJSHME PËR TË SHKUAR NË ANËN TJETËR TË QYTETIT. PRANDAJ UNË E URDHËROVA ATË NËPËRMJET INTERNETIT, DUKE STUDIUAR MË PARË INFORMACIONIN MBI PËRBËRJEN. TË GJITHË KOMPONENTËT E DROGËS JANË TË NATYRSHME, KËSHTU QË JU MUND TË MERRNI ATË PA FRIKË.

UNË PIJ E DROGËS PËR RRETH NJË MUAJ DHE ËSHTË I KËNAQUR ME REZULTATIN, NDIHEM SHUMË MË MIRË, PRESIONI STABILIZOHET DHE SIMPTOMAT E PAKËNDSHME ZMBRAPSEN.

David, Portugali

PAS FILLIMIT TË MENOPAUZËS, PRESIONI FILLOI TË GALOPONTE. MIKU IM KËSHILLOI QË TË PROVONTE PËRGATITJEN NATYRALE ReCardio. UNË ME TË VËRTETË NUK BESOJ NË MJETE TË TILLA QË SHPËRNDAHEN PËRMES INTERNETIT, POR LEXOJNË INFORMACIONIN, SHIKOJNË KRITIKAT DHE ZBULUAN SE ILAÇI ËSHTË I CERTIFIKUAR DHE VENDOSI TA BLEJË ATË.

PAKETA ERDHI ÇUDITËRISHT SHPEJT. E MARR KËTË ILAÇ PËR TRI JAVË DHE MUND TË THEM SE EFEKTI ËSHTË I MREKULLUESHËM, NDIHEM SHUMË I NDRYSHËM, TË GJITHA SËMUNDJET JANË ZHDUKUR DHE PRESIONI NUK KËRCEN MË.

Veronica, Angli

PËR TË THËNË TË VËRTETËN, PRESIONI I NGRITUR GJATË 3 VITEVE TË FUNDIT THJESHT U TORTURUA. KAM MARRË DROGA TË NDRYSHME, POR GJITHÇKA NUK ËSHTË MIRËNJOHËS NDAJ PERËNDISË. SHUMICA E TYRE THJESHT NUK KANË PASUR NJË EFEKT POZITIV, DHE ATA QË HODHËN POSHTË PRESIONIN, DHANË EFEKT ANËSOR – AJO THYEN TRETJEN, PASTAJ VUAJTI NGA PAGJUMËSIA. PRANDAJ, UNË KAM KËRKUAR KOHË PËR TË GJETUR NJË ILAÇ EFEKTIV, PËRBËRJA E TË CILIT BAZOHET NË PËRBËRËSIT NATYRALË. DHE MË NË FUND GJETA NJË MJET TË TILLË. PAS LEXIMIT TË SHUMË REAGIMEVE POZITIVE, KA PASUR SHUMË PAK NEGATIVE, VENDOSA TË BLEJ NJË ILAÇ PËR HIPERTENSION ReCardio.

EFEKTI I DROGËS ËSHTË I BUTË DHE PA ASNJË EFEKT ANËSOR. NË PËRGJITHËSI, MË PËLQEU.

ME MËNYRËN SE SI E KAM URDHËRUAR DROGËN PËRMES KËSAJ FAQEJE. I HABITUR SE OPERATORI THIRRI PËRSËRI NË VETËM 2 MINUTA. KAM MARRË NJË KONSULTIM GJITHËPËRFSHIRËS, ​​DHE NJË JAVË MË VONË MORA ReCardio NË POSTËN TIME. PAGUAM MALLRAT DREJTPËRDREJT PAS MARRJES SË MALLRAVE, GJË QË ËSHTË SHUMË E PËRSHTATSHME. PARA SE TË URDHËROJA NËPËRMJET FAQES ZYRTARE, UNË DOJA TË BLINTE ReCardio NË FARMACI, POR ÇMIMI U HABIT NË MËNYRË TË PAPËLQYESHME – ISHTE 1000 RUBLA MË E SHTRENJTË SE NË INTERNET. KËSHTU QË VENDOSA TË PRITA NJË JAVË, POR TË KURSENTE PARA

Petrus, Holandë

11Komentet e mjekut

UNË SHPESH REKOMANDOJ ReCardio PËR PACIENTËT E MI QË VUAJNË NGA HIPERTENSIONI. SIDOMOS ATYRE TË ATYRE QË, PËR SHKAK TË MOSHËS SË TYRE TË AVANCUAR DHE SËMUNDJEVE SHOQËRUESE, NUK MUND TË MARRIN ILAÇE TË FORTA, TË CILAT KANË SHUMË KUNDËRINDIKACIONE.

E MADHE PLUS ReCardio – PËRBËRJA E SAJ NATYRORE, E CILA VEPRON ME SHUMË KUJDES, PA SHKAKTUAR DËM PËR SHËNDETIN DHE JO HELMIMIN E TRUPIT ME PËRBËRËS KIMIKË TOKSIKË. KY ILAÇ NUK KA POTHUAJSE ASNJË KUNDËRINDIKACION, ËSHTË TOLERUAR SHUMË MIRË DHE BRENDA PAK DITËSH E VË PACIENTIN NË KËMBËT E TIJ. EKZISTON NJË PËRMIRËSIM I VAZHDUESHËM NË MIRËQENIEN, PRESIONI KTHEHET NË NORMALE DHE RREZIKU I KOMPLIKIMEVE SERIOZE ËSHTË REDUKTUAR NDJESHËM.

David Fitzelshtein, Izrael

NËSE PACIENTI KA HIPERTENSION ME ARITMI KARDIAKE, ANGINA ZHVILLOHET, ATËHERË ReCardio ËSHTË PËRFSHIRË NË REGJIMIN E TRAJTIMIT. ËSHTË NJË ILAÇ HOMEOPATIK I CERTIFIKUAR DHE ZYRTARISHT I MIRATUAR PËR PËRDORIM. NË PËRBËRJEN E TIJ, NJË KOMPLEKS PËRBËRËSISH TË BIMËVE DHE BIOFLAVONOIDEVE UNIKE, TË CILAT STABILIZOJNË BUTËSISHT PRESIONIN DHE NË TË NJËJTËN KOHË KANË NJË EFEKT POZITIV NË FUNKSIONIMIN E SISTEMIT KARDIOVASKULAR.

MARRJA E RREGULLT E KËTIJ ILAÇI LEJON FORCIMIN E MUSKUJVE TË ZEMRËS DHE PËRMIRËSIMIN E KUSHTEVE TË ENËVE, DUKE ULUR NDJESHËM RREZIKUN E SULMEVE NË ZEMËR. PRODUKTI ËSHTË PLOTËSISHT I SIGURT, NUK SHKAKTON EFEKTE ANËSORE DHE KONTRIBUON NË PËRMIRËSIMIN E TRUPIT NË TËRËSI.

Helen Madelen, kardiolog (Holandë)

REVIEW OVERVIEW
efikasitet
çmim
Besueshmëria e shitësit
Shqyrtime
SHARE
Previous articleIntoxic Shqipëria Zbritje -50%
Next articleDynamite Fish Pheromone Shqipëri Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here