Korse WAIST TRAINER dietë pa dieting dhe ushtrim – një shpikje unike që ju lejon për të kthyer copë për çdo grua, pavarësisht nga mosha. Rezultati i përdorur atë vazhdon për një kohë të gjatë pa asnjë përpjekje. Me ndihmën e produktit formuar një siluetë të bukur për shkak të tkurrjes. Trupi bëhet formë të bukur.

1Çfarë është WAIST TRAINER?

Ky brez i gjerë që i përshtatet snugly me trupin dhe grabs bel. E përforcon në grepa rregulluar në tre rreshta. Për shkak të prerë të veçantë të korse mbetën të padukshme nën veshje. Kur ajo është aplikuar jo vetëm për përmirësimin e paraqitjes. Dhe ndryshimet e Fiziologjisë: reduktohet madhësia bel, rruaza janë duke marrë pozicionin e duhur.

Produkti ju lejon për të përballuar me depozitat yndyrore. WAIST TRAINER korse zvogëlon bel të 10-12 cm dhe humbin peshë nga 7 kg në muaj . Efekt në trup ndodh në faza:

  • 1-2 javë. Përmirëson proceset metabolike në nënlëkurës yndyrë. metabolizmin e përshpejtuar të çon në djegien yndyrë.
  • 2-4 javë. Përsëri është e drejtë. Bel reduktuar në mënyrë aktive në madhësi. Njerëzit më pak të uritur. Kjo bëhet më e lehtë për të shkuar në një fuqi pjesshëm.
  • 4-6 javë. Yndyrë trupit go, vizualisht barku dhe flanks janë forcuar. Ka një stabilizimin e pasme dhe utyazhka bark.

2Ku mund të blej një WAIST TRAINER korse?

Një lehtë mund të blej një trajner korse bel në Shqipëri në internet në faqen zyrtare. Në barnatore, ky model ende nuk është shitur. Dërgo kur të aplikoni për pozitën e tyre. Menaxheri i quajtur mbrapa dhe të ju ndihmojë të zgjidhni madhësinë e duhur. produkt para-qëllim mund të blihen deri në madhësi 6XL. Specialisti do të tregojë në çështjen e kujdesit.

Çmimi i WAIST TRAINER korse për humbje peshe është reduktuar me 50% . Kjo është bërë për të siguruar që produkti është bërë në dispozicion për shumicën e grave, pavarësisht aftësive të tyre financiare. Ju do të merrni një artikull me cilësi të lartë me një tehe të qetë dhe i zoti dhe seams.

3Ajo që e bëri korse?

Shtresa e lartë është bërë me cilësi të latex. Ajo nuk shkakton alergji, irritations lëkurës. Elastike Waist latex trupit në të dyja anët. Kjo zvogëlon rrezikun e shqetësimit gjatë udhëtimit dhe sportet. Latex ka një bazë rubberized, e cila është shtrirë mirë dhe lejon produkti të ulen të shtrënguar në figurë.

Pjesa e brendshme është e përfunduar pambuku. Ajo është e mirë lagështi kalojë, ajri është e këndshme për trupin. Grepa për besueshmërinë e bërë nga metali, por ata nuk kanë peshë, kështu që nuk do të ndihet. Korse mund të përfshihej lehtë dhe të vënë larg në një qese.

4Si të përdorni?

Për figurën ideale produkti është përdorur 3-4 orë në ditë. Nuk ka nevojë për të aplikuar 9:00 rresht. Të arritur efektin maksimal të mundshëm të ushtrimit do të ndihmojë. Në procesin e nënlëkurës yndyrë është e nxehtë dhe ka degradimin e saj të shpejtë.

Lejohen të përdorin një korse dhe në vend band pas lindjes së fëmijës. Kjo ju lejon për të reduktuar ngarkesën në kurrizin tuaj dhe terhiq larg stomakun. I njëjti efekt ndodh kur duke përdorur zakonshëm mjekësore.

5Contraindications

Korse ka contraindications. Me sjellje korrekte e muskujve mbrapa janë në pozicionin e duhur. Kjo është parandalimi i shfaqjes së depozitave të reja yndyrë. Veprimet kryesore negative që kanë të corsets klasike dhe bodices, janë eliminuar plotësisht. Të gjitha materialet e përdorur janë të padëmshme, nuk shkaktojnë reaksione alergjike, dermatit. Por nuk e përdorin pajisje bel dhe të brendshme gjatë shtatzënisë, si dhe sëmundjet e lëkurës.

6Rezultatet

thermogenesis shkak dhe djersitje të zgjeruara do të dalë gradualisht nga toksina dhe depozita dhjami. Krijuar nga compression redukton sasinë e ushqimit të konsumuar, duke ndihmuar për të konsumojnë më pak ushqim.

Ju do të jenë në gjendje të:

  • të krijuar një karrocë mbretërore,
  • të hequr qafe dhimbje në familje,
  • të krijuar një efekt sauna,
  • mposhtur oreksin.

Është e mundur për të rregulluar shkallën e compression, zgjidhni rreshtin e grepa, me të cilën ju do të jetë aq të rehatshme të jetë e mundur. korse certifikuar ka një efikasitet 100%, sigurinë. Prova është në studime të shumta klinike. Kështu që ju mund të harrojmë për problemin e peshë të tepërt pa dëmtuar shëndetin e tyre.

7Shqyrtime

Real këqij dhe të mirë kritikat e konsumatorëve dhe mjekët në lidhje me korse WAIST TRAINER tregojnë se kjo agjenti është efektive. Sipas mjekëve, nutritionists dhe trajnerët janë dakord: një mjet i eliminon bark sagging shpejtë të mjaftueshme.

DIETE: “KORSE RI ËSHTË NJË ZBULIM I MADH NË FUSHËN E DIETOLOGJI. KY ËSHTË NJË MJET I VEÇANTË PËR TË NDIHMUAR TË BËRË FIGURA FEMËRORE DHE SEXY. EFEKTI I REZULTUAR ËSHTË VAZHDUESHME. REZULTATET E VEÇANËRISHT I MIRË JANË ARRITUR KUR KOMBINOHET ME DIETË DHE KORSE. TË GJITHA VAJZAT QË ERDHËN PËR TË PARË MË, ISHIN TË KËNAQUR ME REZULTATIN. “

Përdoreni këtë produkt dhe yjet Kim Kardashian, Dzhessika Alba dhe të tjerët. Çfarë thonë ata rreth tij e grave të zakonshëm?

MARIA, 27 VJEÇ: “NJË MUAJ MË PARË, KA MARRË NJË KORSE DHE MENJËHERË VENDOSI TË PËRDORË. PRODUKTI ËSHTË TËRHEQ SHUMË TË MIRA. BRENDA FUT PAMBUKU, DHE I LARTË ËSHTË PLOTËSISHT RUBBERIZED. PËR SHKAK TË KËSAJ TË FUNDIT KRIJON NJË EFEKT SAUNA. AI KISHTE VESHUR NJË TRAJNIM RRIP. A NUK E BESOJNË ATË, POR NË MUAJIN E KALUAR, KAM TË LEHTË TË HUMBUR 1 KG. “

Helen, 29 vjeç: “Unë kam dy fëmijë. Lindja e çdo ndikim negativ në figurën. Ndryshimet hormonale, një shërimin e muskujve gjatë imparted në pasoja tragjike – I pushuar për të hyrë në rrobat e mia. Tani unë të përdorni një korse. bel im ka bërë 58 cm, më pak se para lindjes së fëmijës. Por palestër nuk kam kohë. ”

 

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
siguri
cilësi
SHARE
Previous articleQëndrimi Corrector Tonus Elast Shqipëria Zbritje -50%
Next articleChoco Lite Shqipëri zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here