1Krem upsize – gjirit Madhësia shtim 2 për 12 ditë!

Krem upsize për zgjerimin e gjirit ndihmon për të zgjidhur problemin e një bust të vogël pa kirurgji. Më parë, në mënyrë për të arritur efektin e dëshiruar e nevojshme për të shkuar në palestër. Në raste ekstreme, ajo kërkohet për të shkuar nën thikë kirurg. Opsioni i fundit, sipas mjekëve, është e njohur si e rrezikshme:

 • Implantet – një trup të huaj. ndikimi i tyre në trup ende nuk është kuptuar plotësisht.
 • 5-10 vjet kërkojnë korrigjimin pas ndërhyrjes.
 • Rreziku mbetet për të sjellë një infeksion.
 • Një reduktim në ndjeshmërinë e gjëndrrat e qumështit.
 • Ajo dëmton aftësinë të gji.

Krem upsize bën bust më elastike, rrumbullakosura. Ajo përditësime qelizat e gjirit dhe dhënë kujdesin parandalues.

2Veprimi krem upsize

Mjetet për korrigjimin e gjirit është një produkt i teknologjisë moderne. Shkencëtarët kanë krijuar një mjet i bazuar në phytoestrogens. Ata janë analoge me hormonet femërore përgjegjës për bukurinë dhe zgjuarsi e bustit. Phytoestrogens nuk kanë efekt në bilancin e përgjithshëm hormonal duke vepruar vetëm në qelizat e gjirit. Kjo bën të mundur për të rritur atë në madhësinë e dëshiruar.

Krem punon në faza:

 • 1-2 javë merr vendin hidratues dhe shtrëngimi lëkurës.
 • 2-4 javë gradualisht gjinjtë fillojnë të rriten.
 • Në 4-6 javët e gjirit është ngritur, ajo bëhet harmonishëm dhe sexy.

Phytoestrogens rritjen e fluksit të gjakut në gjëndra. Kjo siguron indet ushqim shtesë, përshpejtimit të proceseve këmbimit. Perberesit lidhet tek receptorët promovuar rritjen e indit.

3Ku për të blerë krem upsize në Shqipëri?

Blej krem upsize në Shqipëri në internet në faqen zyrtare 50% zbritje në mënyrë më e lehtë. Në barnatore, një zhvillim unik e shkencëtarëve nuk është në shitje. Për të bërë një blerje që ju dëshironi për të lënë aplikimit. Pas disa ditë ju do të merrni porosinë tuaj në paketimin origjinal.

Çmimi krem ​​upsize për të rritur madhësinë e gjirit reduktohet. Kjo nuk mund të arrihet duke shpërndarë produktin me zinxhirët e shitjes me pakicë farmaci. Site shet produkte të vërtetë që ka kaluar studimet klinike dhe laboratorike. Ju të marrë mallrat në një paketë të mbyllur me të gjitha udhëzimet.

4Përbërja e krem për zgjerimin e gjirit

Krem përmban:

 • Ekstrakt i Mirifica Pueraria. Ajo përmban sasi të mëdha të phytoestrogens. Ajo është përdorur gjerësisht si një trajtim për plakjen e lëkurës gjirit. Ai rinovon qelizat. rritja e gjirit natyrshme.
 • Dërgesat thelbësore të naftës. Rikthen ekuilibrin hormonal, promovon rinovimin e qelizave, ushqen dermis ushqyesve.
 • Deoksimiroestrol. Estrogjenit stimulon rritjen. Përmirëson tonin e lëkurës. Kjo është një masë parandaluese kundër kancerit.

5Udhëzime

Për rezultate më të mira, përdorni krem ​​deri në 6 javë. Mjetet aplikuar 2 herë në ditë lëvizjet e butë fërkoni. Pas 10 minutash upsize zhytur plotësisht. Gjurmë është lënë në rroba. Rezultati i parë do të jetë e dukshme pas 3-5 ditësh. Gjatë kësaj kohe, phytoestrogens kanë filluar të veprojë. gjëndrrat e qumështit bymehet, bust gradualisht rritet në vëllim.

6Rezultate

Së pari, lëkura në bustit bëhet e butë dhe të qetë. Hulli shfaqet me dekolte sexy. Një javë më vonë bëhet efekt të dukshëm heqjen. Ai arrihet pa kimikate apo silikoni.

Gradualisht, ka një përshpejtim të metabolizmit lokale. Të polysaccharides pranishëm në përbërje, të lejojë një komponent i dobishëm për të depërtuar në shtresat e thella të dermis. Vëllimi i rritet gjirit me 1-2 madhësi, përmirëson gjendjen e lëkurës në zonën e trajtuar.

7Shqyrtime

komente reale të konsumatorëve dhe mjekët rreth upsize dakord se efekti pozitiv është arritur nga përdorimi korrekt të krem.

Dr. mammolog: “Shumë prej pacientëve gjoksin tim është në një gjendje të tmerrshme. Kjo është për shkak të një dietë të paekuilibruar, dietat. Por shkaku më i zakonshëm është mungesa e estrogjenit në trup. Unë nuk e rekomandojmë vajzat për të shkuar nën thikë kirurg. ushtrime të ndryshme, mjetet juridike tradicionale mund të përmirësohet paksa vetëm situatën. Por rezultati pas 6 muajsh të pasivitetit do të zhduket. Zgjidhje optimale është për t’u përdorur Upsize. Në 9 nga 10 vajzë në një javë ka shënuar ndryshime. Gjirit bëhet firmë. I Side Effects në punën e tyre me krem ​​nuk janë gjetur. ”

Kate, ’34: “Për një kohë të gjatë nuk besojnë në efektin e krem. Unë nuk vuajnë nga komplekset, por reklamat krem ​​vazhdimisht kap syri. Një ditë kam vendosur për të provoni atë. Pas 4 ditë reflektimi i saj në pasqyrë dukej me kënaqësi. Zemrat u tendosur, e bukur. Unë kam rekomanduar tashmë krem ​​për të gjithë miqtë e saj. ”

Maria, 27 vjeç: “Kur burri im tha se sisët e mia janë saggy, ajo ishte e pakëndshme. Por ai kishte të drejtë. Nga mosha 27, pas të ushqyerit një aluzion se nuk ishte në ish bukurinë. Unë shkova në palestër, duke bërë ushtrime. nuk ka pasur rezultat. Vetëm koha e humbur. Burri, duke parë dëshpërimin tim, solli krem ​​upsize. Një javë më vonë, ai ishte i kënaqur. Disa javë më vonë në sagging ishte zhdukur. ”

REVIEW OVERVIEW
efikasitet
natyror
Kredibiliteti i kompanisë
Shqyrtime
çmim
SHARE
Previous articleErogan Shqipëria Zbritje -50%
Next articleKrem PSORIFIX Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here