nicoin

Problemi i pirjes së duhanit në faza të ndryshme të jetës së përjetuar nga shumica e njerëzve. Luftuar varësinë ndaj nikotinës pa ndihmave, shumë prej tyre nuk mund të. themeluar edhe mjetet që zëvendësojnë nikotinë, kështu mall për të pirë duhan është gradualisht duke u zhvilluar. Një alternativë për mediat tradicionale është bërë një Nicoin ri llak e varësisë ndaj nikotinës.

1Veprimi

Ky mjet është e re në treg. Por shumë kanë pasur tashmë të provoni atë dhe të thonë se një rezultat të shpejtë. Dy ditë më vonë, në varësi të duhanxhi refuzon, dhe nuk pi duhan nga dita e tretë.

Prona unike e fondeve për shkak të përbërjes së saj të veçantë. Llak goja spërkatur. Pas kryerjes së kësaj procedure mukozën thith komponente aktive agjent.

Gradualisht llak përdorimit ul frekuencave me dëshirat rënie.

  • 1-2 javë – mall për cigare duket shumë më rrallë.
  • 3-4 javë – rreth duhanpirësit cigareve kanë pothuajse asnjë kujton.
  • 5-6 javë – prodhohet zakonin vazhdueshme të mos duhani.

2Ku mund të blej NICOIN në Shqipëri?

Për të kursyer para, ju mund të bleni Nicoin në Shqipëri online në faqen zyrtare – çmimi prej 50% do të bëjë blerje fitimprurës. Fitoni do të thotë duke qëndruar vetëm në faqen zyrtare, e vetmja mënyrë që ju mund të parandaluar falsifikim.

Çmimi Nicoin llak në faqen zyrtare të prodhuesit reduktuar me 50%. Ofertat e lirë duhet të lajmërojnë sa kur blejnë një llak për 200 apo edhe 500 rubla për faqet e internetit të huaja të mundshme për të marrë një freshener frymë.

3Përbërja

vetëm komponentët natyrore të pranishme në llak. Të gjitha komponentët e llak forcojnë veprimin e njëri-tjetrit.

Si pjesë Nicoin komponentët e mëposhtëm:

  • niacinamide (acid nikotinik);
  • ekstrakt Wort Shën Gjonit;
  • ekstrakt murriz;
  • mentol vaj, mente, Eucalyptus dhe balm limon.

kryesor komponent agjenti aktiv – është acid nikotinik. Kur ajo është prekje, nevoja për nikotinë është zvogëluar. Nën ndikimin e komponentit tërheqjes është më e lehtë.

Wort Shën Gjonit ndihmon për të luftuar stresin emocional, e cila zhvillohet kundër sfondit të ndalohet pirja e duhanit. Gjatë varësisë jo-nikotinës goditje serioze ekspozuar sistemin kardiovaskular. Mbështetje ajo ka murriz ekstrakt. Përveç kësaj, ky komponent përshpejton largimin e substancave toksike nga trupi.

stimulim respiratore është për shkak të prezencës në përbërjen e vajrave spërkatje të balsam limon, mente, eukalipt dhe mentol. Përveç kësaj, këto komponente të ketë një efekt të butë qetësues.

4Udhëzime

Aplikoni llak është e nevojshme çdo herë kur dëshira për të pirë duhan. Në këtë pikë, ju duhet të llak një ose dy doza të zgavrën me gojë. Një dozë – një shtyp vetme e valvulës shishe bombol. Pas 2-3 minuta mall për të pirë duhan është zvogëluar. efekt të ruhen për deri në 4 orë – në çdo rast kohëzgjatja e veprimit llak individualisht.

5Rezultate

komente reale të konsumatorëve dhe mjekët në lidhje me llak Nicoin konfirmojnë efektivitetin e saj. Lënë duhanin me ndihmën e një shumë më e lehtë. Do të thotë rënie nevojën fizike për nikotinë dhe ndihmon për të përballuar me varësisë psikologjike. Spray është përdorur sa herë që ju dëshironi për të pirë duhan, që është, një injeksion zëvendëson një cigare.

6Shqyrtime

Shqyrtime Nicoin llak kundër pirjes së duhanit, duke lënë jo vetëm konsumatorët, por edhe mjekët. I pari nxjerr në pah lehtësinë e përdorimit dhe një rezultat të dukshëm, dhe e dyta – një përbërje të veçantë dhe efekt.

“Si pjesë e llak Nicoin vetëm përbërësit natyral, kështu që janë të sigurta për shëndetin. Aplikoni është e mundur për të gjithë ata që nuk kanë intolerancën individual të çdo komponenti. ndihmë Nicoin e madhe për ata që janë serioze në lidhje me zhdukjen e kam zakon. Për shkak të kombinimit të mirë-zgjedhur i përbërësve aktivë llak ndikon në të gjithë trupin në mënyrë të favorshme. ”

narcologists

“Kurils që nga fëmijëria – filloi dhe vazhdoi për gati 20 vjet në 12 vjet. Por në vitet e fundit filluan të shfaqen probleme të rënda shëndetësore, kështu që duke menduar për ndalohet pirja e duhanit. Disa herë Hedhja dhe të fillojnë nga e para, deri sa gruaja ime nuk mund të gjeni llak Nicoin. Dhe tani kam 8 muaj, unë nuk pi duhan! ”

alexander ’31

“Për 8 vjet përvojë duhanpirës përpoq të imagjinohet një shumë të fondeve për jo-varësisë. Prandaj, një rezultat i tillë unë nuk pres – për tri ditë unë nuk kam ndezur një cigare. Shumë i lumtur që kam gjetur Nicoin! »

Ana, 35 vjeç

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
Perberja natyral
cilësi
SHARE
Previous articleKrem Welltox Shqipëria Zbritje -50%
Next articleFresh Fingers Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here