krem welltox

Freckles Welltox krem, spote pigment të errët në lëkurën e fytyrës . Përdoret për të ndriçohet fytyrë, gjoks, shpatulla. Ideale për njerëzit që kanë për të vazhdimisht të mbrojtur veten e tyre nga ekspozimi i diellit. Ajo ndihmon për të përballuar me të moles dhe spote pigment që shfaqen në njerëz mbi 25 vjet.

Freckles janë njolla të vogla dhe të shumta pigment. Ato janë formuar për shkak të ndryshimeve të strukturës qelizore të melanocytes, të cilat kanë filluar të punojnë shumë.Freckles është një lloj i reagimit të lëkurës në rrezet e diellit. Nganjëherë shfaqen në fytyrën e njolla të errëta të izoluara. Ata janë vetëm në disa raste ndodhin spontanisht. Zakonisht asgjësimin kërkon shumë përpjekje.

1Veprimi Welltox

Krem pigmentim WELLTOX është një mjet i veçantë për të zbardh fytyrën e spote moshës, Freckles, plakjen e lëkurës. Mekanizmi i veprimit ka për qëllim neutralizimin veprimin e ngjyrosur melaninës. Përbërësit aktiv depërtojnë në çdo qelizë e lëkurës, thyer duke vepruar në melaninës. Zbardhues seksione njolla dhe blloqe ri-pigmentim. Ajo mund të zgjidhin problemin që ka lindur nën ndikimin:

Prenotim me 50% zbritje
 • faktorët trashëgues,
 • Ekspozimi i shpeshtë në diell ose në një shtrat për rrezitje,
 • Ndryshimet hormonale,
 • dëmtime të lëkurës,
 • thekson,
 • moshës lidhur me ndryshimet.

Veprat Welltox fazat krem:

 • Në 1-2 javë ka një restaurimi i lëkurës vetitë mbrojtëse, hidratues.
 • 2-4 javë evens jashtë tonin e lëkurës, zvogëlon numrin e zonave me ngjyrë.
 • 4-6 javë plotësisht eliminon Freckles, rezervuarin e ushqyesve thelbësore lëkurës.

2Ku mund të blej Welltox në Shqipëri?

Ju mund të blej një krem zbardhjen Welltox në Shqipëri farmaci online në faqen zyrtare. Shitësit dhe dyqane konvencionale farmaci nuk mund ta bëjë këtë. Kjo qasje është zgjedhur në mënyrë specifike. Blerësit janë të garantuara për të marrë produktet origjinale dhe cilësi të lartë, ju lejon të harrojmë për Freckles dhe njolla të errëta pigment.

Çmimi Welltox reduktuar me 50% vetëm përfaqësues zyrtar në Shqipëri. Ky krem politikë mënyrë më të volitshme se kalon procedurat zbardhjen në sallonet e bukurisë.

3Përbërja

Tool është e vetmja e cila përmban Amelan. Kjo molekulë, neutralizimin e melaninës tepërt. Efekti është arritur nga një proces të veçantë qe konsiston ne alkool aktiv kombinim piperonylic dhe acidit linoleik.

Për kujdesin e lëkurës krem ​​është:

 • Betaine.
 • Heqës individualitet jamball.
 • acid laktik.

Rigjeneruar kompleks konsiston vitaminës E, vaj rozmarinë dhe kaolinë. Përbërësit depërtojnë thellë në dermis. Nuk janë komponente mbrojtëse (allantoin, Panthenol). Ato mbrojnë qelizat nga ndikimet agresive të mjedisit.

4Udhëzime

krem duhet të përdoret siç duhet në mënyrë që të arrihet një efekt pozitiv. Së pari, tërësisht të pastër lëkurën. Aplikoni në mënyrë të barabartë në fytyrë, zonën e gjoksit. Përveç kësaj, përdorni mjet në zonat me ngjyrë lokale për sqarime të zgjeruara. Kjo duhet të bëhet jo më pak se një herë në ditë. Ajo është e mirë për të fjetur gjatë natës. Kohëzgjatja minimale e trajtimit – 4 javë.

5Rezultate

krem Welltox nuk është e varur, nuk shkakton alergji. Ajo ka një rekord të jashtëzakonshme të sigurisë:

 • jo irrituese në lëkurë,
 • Kjo nuk do të rrisë ndjeshmërinë e lëkurës ndaj diellit,
 • një efekt pozitiv në lëkurë.

Historia ime e vërtetë – më ndihmoi KREM WELLTOX

welltoxwelltoxwelltox

Si rezultat i ekspozimit të vazhdueshëm në reduktimin e pigmentim. Krem parandalon ri-errësuar të lëkurës. Kjo bëhet e mundur duke shtypur formimin e tyrosinase. Për shkak të rimbushjen e shpejtë të ushqyesve të nevojshme dhe lagështi lëkurës, përmirëson karakteristikat e dermis. Lëkura bëhet e forta dhe matte.

6Shqyrtime

komente reale e mjekëve Welltox dakord, që do të thotë i madh ndriçon lëkurën:

Dr. dermatolog: “Për tonin ndritshme dhe madje edhe të lëkurës, ëndrra e çdo gruaje. Shumë objekte moderne të përmbajë përbërës të ashpër kimike. Ata vetëm të lejojë për disa kohë për t’u marrë me zonat pigment. Pas një muaj apo dy pas përfundimit të kursit që ata të kthehen. Welltox mjet i ri është zhvilluar kohët e fundit. Ajo përmban një kombinim të veçantë të përbërësve aktivë, që e bën të mundur për të arritur një edhe tonin e lëkurës në mënyrë të përkryer. ”

Dr. cosmetologist: “Në të kaluarën për të përballuar me të tepërt pigmentim lëkurës pasur metoda hardware. Këto opsione nuk janë të përshtatshme për të gjitha gratë, dhe rezultati nuk është gjithmonë pozitive. Kohët e fundit kam filluar të përdorin në punën e tyre krem ​​Welltox. Ajo mund të përdoret nga njerëz me lëkurë të ndjeshme, të përshtatshme për të dy vajzat dhe njerëzit të cilët duhet të përballen me pamjen e njolla të errëta për shkak të moshës lidhur me ndryshimet. ”

komente reale të konsumatorëve rreth Welltox kundër njolla të errëta pigment në lëkurë të fytyrës :

welltox

Lisa, 19 vjet: “Unë nuk ishte vetëm Freckles në fytyrë, por edhe spote pas akneve. Cosmetology ofron trajtim lazer, por frika e procedurës ka qenë aq i fortë se unë kam qenë në të dhe nuk është zgjidhur. Një mik më dha një krem ​​zbardhues. Ai më ndihmoi shumë – pas pushimeve verore në institutin unë nuk e di edhe – personi ka bërë një edhe me ngjyra. Ajo shkëlqeu bukuri. ”

welltox

Ana, 35 vjeç: “Unë kam qenë gjithmonë i spërkatën me Freckles. I vetmi unë nuk të përpiqet të ndriçohet e tyre – çdo pranverë u bë, si një luledielli. Krem ka qenë një lehtësim për mua. Tani unë para-kuzhinier lëkurën tuaj në pranverë. Ju faleminderit shumë për prodhuesit. ”

 

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
Perberja natyral
cilësi
SHARE
Previous articleKrem PSORIFIX Shqipëria Zbritje -50%
Next articleLlak NICOIN Shqipëria Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here