Maskë Princess Hair Mask natyrale për rritjen e flokëve

1Si funksionon kjo gjë?

Në botën e sotme ka shumë faktorë që ndikon negativisht në flokët. Gjenetika luan një rol, dhe për gratë – shtatzënisë dhe lindjes. Flokët fillon të bjerë jashtë dhe dobësohet. shampo thjeshtë tonik nuk do të ndihmojë.

Prandaj vendet trichologists ndryshme janë në kërkim të mënyrave të reja dhe më efektive për trajtimin dhe shërimin. Dhe sot preferojnë drogë në një bazë natyrore.

I tillë është maskë e re, i projektuar për gratë e moshave të ndryshme dhe me llojet e ndryshme të flokëve.

Veprimi Key:

 • shërojnë nga brenda dhe jashtë, nga ndikimi në follicles;
 • Ajo ushqen dhe moisturizes;
 • Ajo zgjon bulbs fjetura, rikthen dhe rigjeneron secili prej qelizës;
 • rrit qarkullimin e gjakut të lëkurës së kokës;
 • punon kompleks;
 • eliminon brishtësinë dhe posechennye këshilla;
 • Ajo siguron mbrojtje të fortë nga rrezatimi ultravjollcë dhe faktorë të tjerë gërryes;
 • aktivizon rritjen e flokët të reja;
 • eliminon pamjen e shurdhër, i jep famë dhe vëllimi.

Rezultati do të jetë i dukshëm pas aplikimit të parë. Kjo tregohet nga gratë në komentet e tij të shumta dhe reagimet.

2PËRBËRËSIT

Maskë përmban:

 • proteinat aktivë natyral;
 • gjalpë Shea;
 • detit buckthorn naftës.

Së bashku ata janë në gjendje të ushtrojë një efekt terapeutik shumë shpejt dhe përgjithmonë. Drogës ka një efekt të zgjatur, rezultati do të merret një herë dhe për të gjithë.

Full maskë: Aqua, Cetearyl Alkooli, Behentrimonium chloride, Glicerinë, trimetikon fenili, Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Cetrimonium chloride, sorbitol, Hippophae Rhamnoides frutash Oil, Parfum, Panthenol, Isopropyl Alkooli, Silicone Quaternium-18, Ceteareth-23, Hydroxyethylsellulose, Butyrospermum Parkii Butter, Polyquaternium-10, Sorbitan Caprylate, Phenoxyethanol, benzil alkol, Trideceth-6, Disodium EDTA, Benzoic Acid, Ekstrakt Persea Gratissima frutash, Medicago Sativa fletë Ekstrakt, Polygonum multiflorum Root Ekstrakt, Centella Asiatica fletë Ekstrakt, Ligusticum Chuanxiong Root Ekstrakt , Trideceth-12, natriumi acetate, Cinnamal, limonene, natriumi Benzoate, hydrolyzed proteinave maja, Celuloza, Sodium chloride, Kalium, Pantolactone.

Specialistët e industrinë e bukurisë dhe mjekët, duke e ditur përbërjen dhe vetitë e mjeteve të reja, ajo është e rekomanduar gjerësisht për vetë-përdorim në shtëpi. Pas të gjitha, ajo është plotësisht i sigurt, nuk do të shkaktojnë reaksione alergjike, ajo është shitur pa një recetë.

3Dozimin

Aplikoni maskë për të pastruar flokët lagur, fshij masazhin në lëkurë e kokës dhe u përhap butësisht mbi të gjithë gjatësinë. Lënë për 5-7 minuta, pije me ujë. Është e rekomanduar për të përdorur 2-3 herë një kurs në javë për të paktën 8 javë.

4Përfitimet Princess Hair Mask 

Në internet, nëse ju jeni të interesuar, ju mund të gjeni një shumë të komenteve rreth karakteristikave të reja të produktit. Të gjithë konsumatorët të marrë një rezultat pozitiv, ata ndajnë përvojat e tyre dhe për të nxjerrë në pah avantazhet kryesore:

 • në dispozicion të çdo kusht blerësit;
 • një certifikatë të konformitetit dhe dokumentet që lejojnë shitjen;
 • mungesa e hormonit dhe komponentëve sintetike;
 • rekomandimet e ekspertëve;
 • cilësi Garanci prodhuesit;
 • Nuk ka kufizime për moshën dhe contraindications;
 • Ajo nuk shkakton alergji dhe efekte të tjera anësore.

Çmimi i maskë në internet është homologët e shumë më të ulëta farmaci, kështu që blej ja vlen vetëm duke e urdhëruar dyqan online.

5Ku mund të blini në Shqipëri?

Blej Princess Hair Mask në Shqipëri mund të jetë vetëm në internet në faqen zyrtare të prodhuesit, farmaci nuk është për shitje. Çmimi Princess Hair Mask reduktohet me 50% kur urdhërimin online.

Ofrimit të kryhet në çdo mënyrë të përshtatshme për konsumatorin. Lista e vendeve ku ju mund të blejnë ofrimit Princess Hair Mask: Shtetet e Bashkuara, Turqi, Tajlandë, Vietnam, Kinë, Pakistan, Indi, Japoni, Austri, Andorra, Shqipëria, Bjellorusia, Belgjika, Bullgaria, Bosnja dhe Hercegovina, Vatikani, Britania e Madhe, Hungaria, Gjermania, Gibraltar, Greqia, Danimarka, Irlanda, Islanda, Italia, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Maqedonia, Malta, Moldavia, Monako, Holanda, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Rumania, Rusia, San Marino, Serbia dhe Mali i Zi, Sllovakia, Sllovenia, Ukraina, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Kroacia, Mali i Zi I, Republika Çeke, Zvicra, Suedia, Norvegjia, Estonia

6Legalizimi

Euroaziatik Union Ekonomik (Deklarata e konformitetit).

Forma Product / Packagingtub 75 ml
jeta e ruajtjes24 muaj
kushtet e ruajtjesShitore në një vend të errët në një temperaturë prej + 5 ° C deri + 25 ° C

7Përshtypjet e blerësve

VICTORIA

ÇDO DITË JU DO TË JETË MË AFËR SUKSESIT. GRADUALISHT TË RIVENDOSUR NGJYRA E FLOKËVE TUAJ DHE FAMË, DENDËSI DHE PËR TË FITUAR VOLUMIT. DO TË THOTË ME TË VËRTETË PUNON NË 100% MË EFIKAS SE SHUMË ANALOGE EKZISTUESE NË TREG SOT.

MARIA, 26 VJEÇ

FLOKËT E MI ËSHTË SHNDËRRUAR NË NJË KOHË TË SHKURTËR. PËRSËRI, UNË JAM KRENAR PREJ TYRE DHE UNË NUK DO TË MARRË NDËRPRERJE TË SHKURTËR.

ANN, ’32

BABAI IM VUAN NGA ALOPECIA. UNË JAM I FRIKËSUAR SHUMË, KËSHTU QË RREGULLISHT PËRPIQET MËNYRA TË REJA PËR T’U KUJDESUR. DROGËS FUNDIT KAM QENË I BEFASUAR KËNDSHËM. FLOKËT PASI AJO ËSHTË RESTAURUAR PLOTËSISHT, AJO ËSHTË SHUMË E DUKSHME.

 

8Shqyrtime të mjekëve

“ME QËLLIM PËR TË DHËNË FLOKËT TUAJ NJË SHKËLQIM TË SHËNDETSHËM, MEL MJAFTUESHME DHE PIJE HERË APO DY HERË NË JAVË INFUZION I KAMOMIL OSE HITHËR. POR NË QOFTË SE PROBLEMI TASHMË KA DEKLARUAR VETEN (SKAJET E THATË, RRËNJËT VAJ, ZBOKTH, HUMBJE AKTIVE, FORMUAR LARGOHET TEPËR I HOLLË, ITCHES KOKË DHE ITCHES, FLOKËVE NUK DO TË RRITET), ATËHERË NE KEMI NEVOJË PËR MASA MË DRASTIKE. POR PËRSËRI, NUK KA NUK KIMI, DHE NJË PËRZIERJE TË BALANCUAR TË VAJRA NATYRORE DHE BIMËVE, E CILA GJENDET NË Princess Hair Mask, KOMENTE NEATIVNYE NGA TË CILAT UNË ENDE KAM TAKUAR KURRË.

KJO MASKË ËSHTË E PËRSHTATSHME PËR PËRDORIM NË SHTËPI, REZULTATE TË SHPEJTA NË RENDIN DHE KODIT TË KOKËS, DHE FLOKËT VETË, TË AFTË PËR KORRIGJIMIN EDHE NJË KOKË TULLAC DHE NJË NDRYSHIM PËR MË MIRË STRUKTURËN E FLOKËVE VETË. NUK KA EFEKTE ANËSORE NUK KANË PARA, SEPSE AJO ËSHTË MË E NATYRSHME, DHE KJO ËSHTË NJË REZULTAT I MADH E NEVOJSHME. UNË JU KËSHILLOJ TË PROVONI. “

[Ec id = “1”]

REVIEW OVERVIEW
efekt
çmim
Besueshmëria e shitësit
SHARE
Previous articleEkonomitel karburantit FUEL FREE Shqipëri
Next articleFly Bra Shqipëri Zbritje -50%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here