lock Corrector Valgus Pro – shpëtoj nga valgus shëmtuar në 1 muaj

lock Corrector Valgus Pro nga valgus shëmtuar mund të përballen me kockave spikatur në këmbët e tij. Ky problem jo vetëm të çon në faktin se përdorimi i këpucëve bëhet e dhimbshme, por edhe për transformimin e këmbë të gabuar. Corrector pengon zhvillimin e të lëmuar dhe calluses, heq dhimbjen. Përdoret me ndonjë këpucë.

1Si funksionon Valgus Pro?

Corrector butë mbi dëmtuar kockave. Forma e veçantë e mban gishtin në një pozicion fiziologjikisht saktë. Kjo i lejon atij për të ruajtur pozicionin e duhur gjatë në këmbë. Në sajë të teknologjisë së saj të veçantë, anatomically pozicioni korrekt normal i gishtit.

Valguis Pro Corrector vepron faza:

  • Gjatë javës së parë të përdorimit ka një ulje e kënd në mes të 1 dhe 2 të kockave metatarsal.
  • 2-4 javë fillon të ulet përplasem, e cila është quajtur gjerësisht në “kockë në këmbë.” Zona e prekur nuk është më e përflakur nga kontakt të vazhdueshëm me materialeve të ngurtë e këpucë.
  • 4-6 javë valgus shëmtuar shkon. Kjo ju lejon të harrojmë për veshin e parakohshme të përbashkët kryesore, dëmtim kërc, një i ri të ndërtuar-up buzë.

2Ku mund të blej Valgus Pro?

Blej Valgus Pro Albania në internet në faqen zyrtare të – të marrë një produkt të vërtetë të cilësisë që nuk do të shkaktojë rritjen e simptomat e valgus hallux apo reaksioneve alergjike. produkt i certifikuar shitur vetëm në portalin zyrtare në internet.

Blej Valgus Pro në një farmaci në Shqipëri nuk mund të. shërbim të ofrimit të ofruesit të shërbimit zyrtar punon shpejt, në mënyrë që klientët mund të trajtim të hershëm. Çmimi Valgus Pro në një zbritje prej 990 rubla. Ajo është shumë më lirë se sa të blesh një krem të ndryshëm ose të shkojnë në spital për një zgjidhje kirurgjikale.

3Përbërja Valgus Pro

Mbajtëse është bërë nga një xhel plastike elastik. Studimet kanë treguar se ajo nuk shkakton reaksione alergjike, mund të përdoret nga njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe afërsi të sipërfaqes së enëve të gjakut. Valgus Pro shtrënguar për të ndaluar, nuk e prishin pamjen duke përdorur këpucë të bukura.

4Udhëzime

Për të arritur efektin që ju duhet të veshin një mbajtëse të paktën 6-10 orë në ditë. Ndryshimet e para tashmë vërejtur në 10 + 14 ditë. Për të aplikuar ju duhet të:

  • vënë në një shul mbi gishtin e madh,
  • shtypni në mënyrë të vendosur pirg sipërfaqen e këmbë.

Për shkak të rrezikut materiale elastike për të plagosë gishtat e tjerë përjashtuar plotësisht.

5Përdorimi rezultatet

Kur përdoret rregullisht ndodh gishtit të kthehet në mënyrë aksiale. presion të reduktuar, reduktohet fërkim në të përbashkët. Kjo ju lejon të harrojmë për kone dhe skuqje në këmbë. Rezultati është:

  1. Parandalimin e formimit të një pozicioneve të rreme të përbashkëta.
  2. Reduktimi i ngarkesës në forefoot.
  3. Eliminimi i shqetësimit gjatë në këmbë.

6Shqyrtime mjekëve dhe blerësit

Mjekët rreth Corrector Valgus Pro thonë se shërbyes i ndihmon për të përballuar me valgus shëmtuar pa kirurgji:

“Pacientët e mi brenda pak javësh të përdorimit të shënuar rënie të presionit në mes të këmbëve. Ka një reduktim të ndjeshëm në dhimbje dhe një rënie në blisters. Unë besoj se mënyra më e mirë nuk është shpikur ende. Lock zvogëlon efektin traumatike, rrënjësisht përmirëson gjendjen e përbashkët. ”

komente reale të konsumatorëve rreth Pro valgus :

“Që nga fëmijëria kam këmbët e sheshtë. Unë duhej të heqin dorë këpucë me takë për shkak të gurëve në këmbët e tij. Në këshillën e një mik I mori avantazhin e bllokohet re. Ai nuk fshij këmbët e tij, nuk është e dukshme për të huajt. Për një muaj e kam gjetur formën e saktë të përbashkët. ”

“Bone në këmbë ishte më shumë se 7 vjet. Gjatë kësaj kohe, kam kuptuar se nuk ka ilaçe do të ndihmojë. Sipas këshillave të mjekut unë u përpoq Valgus Pro. Aparati thjeshtë për t’u përdorur dhe lejon për të rregulluar gishtin në pozitë. ”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here